Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Разменување нежности во јавноста

Go down 
+43
Sanja_Ivana
mamicka211
Lidija Angelevska
marina_m
naivnna
Simona's mom
hajdi
Natalija
Nate21
mac@
avanturistka
veki22
bibe85
georgina
kara
Misticia
natali
baby24
Vesnicka
elena-d
bp
ZeleniCka
Kiki
sonja28
biljanag
mamalina
Zvezdicka
Kinky
Sandra_Anja
sonjamfk
Emi
marijana
Freya
aleksandra
beti 24
STAR *
mama
Lili
BaMbYnA
obicna
Nene
SonjuS*
rich_bitch1
47 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
elena-d
Полуматурант
Полуматурант
elena-d


Female
Број на мислења : 646
Age : 34
Локација : Makedonija
Расположение : opusteno,trudnicko
Поени : 28846
Registration date : 2008-08-20

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty16.09.08 0:10

Iako i jas se uste spagam vo takanarecenite tinejdzeri ne razmisluvam za mnogu raboti kako niv i mislam deka ona sto tie go pravat sto se baknuvaat,guskaat i ligavat po ulica e mnogu nikakva rabota zosto ima mnogu mesta na koi sto moze da se pravat tie raboti bez da gi vidi nekoj i da im se potsmevnuva.
Разменување нежности во јавноста - Page 3 As1cCAk0g410000MDAwMTUwbHwwMDA1NDZkfHZlcmVuYSBzdW0gMSB3ZWVrIGFuZCAyIGRheQ
Вратете се на почетокот Go down
bibe85
Полуматурант
Полуматурант
bibe85


Female
Број на мислења : 1010
Age : 38
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 28831
Registration date : 2008-08-16

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty17.09.08 16:38

јас сум за дискретно однесување и се нервирам кога ќе видам некој на соседната маса во кафиќ еден на друг уште што не се качиле па мислам стварно нема смисла а за моја среќа и дечкото има такво мислење и сме дискретни во јавност
Вратете се на почетокот Go down
veki22
Прваче
Прваче
veki22


Female
Број на мислења : 457
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 28777
Registration date : 2008-08-20

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty07.10.08 18:07

emociite si gi ostavame za doma vo grad so drustvo si se vikame na iminja mi smeta toa ligavenje cuci muci kako drugite da ne se sakaat
Вратете се на почетокот Go down
avanturistka
Бруцош
Бруцош
avatar


Female
Број на мислења : 2072
Age : 45
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 29220
Registration date : 2008-10-02

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty07.10.08 19:40

protiv sum javno ligavenje.a bre ima vreme i mesto za razmenuvanje neznosti.aj gi razbiram do nekade ti so se vo vrska mozebi nemaat kade ali ovi u brak i toa na javno mesto lele.......
Вратете се на почетокот Go down
bibe85
Полуматурант
Полуматурант
bibe85


Female
Број на мислења : 1010
Age : 38
Локација : Кичево
Расположение : naj naj srekna
Поени : 28831
Registration date : 2008-08-16

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty08.10.08 11:32

јас оправдувам нежности ама до одредена граница дискретен бакнеж а не лигавења но сепак таквите не се за оправдување ни тие во врска за се има место и време
Вратете се на почетокот Go down
mac@
Прваче
Прваче
mac@


Female
Број на мислења : 160
Age : 34
Локација : Doma
Расположение : KOGA,KAKO
Поени : 28806
Registration date : 2008-08-12

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty20.10.08 17:34

malku nezno da te gusni i kako sto rekovte iskreten baknez,a pa ligavenje...sto e toa?bez vrska.kako drugite da neznaat da se baknuvaat ili slicno demek samo tie znaat taka.glupost cista!
Вратете се на почетокот Go down
Nate21
Почетник
Почетник
Nate21


Female
Број на мислења : 11
Age : 39
Локација : Makedonija
Расположение : И така и така!!!
Поени : 28551
Registration date : 2008-10-01

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty23.11.08 20:32

Sakam koga decko mi me drzi za raka, a i pocesto odime pregrnati (toj so rakata na ramo, a jas za polovina). No samo toa, retko paga i po nekoj diskreten baknez, a inaku za imeto zavisi koga kako, pretezno nagaleno se vikame, no koga me luti togas go vikam so celosno ime. Mrazam koga ke vidam parovi koi se zadusuvaat od baknezi i galenja tamu kade sto ne im e mesto.
Вратете се на почетокот Go down
Natalija
Полуматурант
Полуматурант
Natalija


Female
Број на мислења : 1160
Age : 42
Локација : istocno od rajot
Расположение : nestrplivo
Поени : 29102
Registration date : 2008-08-30

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty27.11.08 12:13

Nie postojano se drzime za raka, pa duri i doma koga sme hihi . Pregratki i baknezi nikogas premalku, ama se razbira se krieme od pogledite na drugite lugje. Vo drustvo samo za raka, po ulica sko sme sami moze i po nekoj diskreten baknez, a koga nikoj ne ne gleda krevet hihi
Вратете се на почетокот Go down
hajdi
Полуматурант
Полуматурант
hajdi


Female
Број на мислења : 522
Age : 38
Локација : Kicevo
Расположение : odlicnoo
Поени : 28775
Registration date : 2008-08-16

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty27.11.08 12:20

Мразам лигавење, имам една другарка и ко излегувавме порано заедно верувајте со дечкото мислиш ќе се изедат дури и мн незгодно ни паѓаше..Јас и дечко ми се држиме за рака, а за бакнување ретко може да падне по некој дискретен бакнеж
Вратете се на почетокот Go down
Simona's mom
Полуматурант
Полуматурант
Simona's mom


Female
Број на мислења : 571
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 28858
Registration date : 2008-08-17

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty28.11.08 1:16

ММ е порезервиран од мене во овој поглед,јас не се срамам да го прегрнам и бакнам на јавно место,се разбира тоа не преминува во лигавење..
Вратете се на почетокот Go down
naivnna
Прваче
Прваче
naivnna


Female
Број на мислења : 433
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : taka-taka
Поени : 28389
Registration date : 2008-11-28

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty10.12.08 17:09

nesakam preteruvanje.i jas i decko mi mnogu vnimavame da ne preteruvame koga sme vo javnost
Вратете се на почетокот Go down
marina_m
Матурант
Матурант
marina_m


Female
Број на мислења : 1686
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 28854
Registration date : 2008-10-30

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty10.12.08 17:17

i nie ne se ligavime vo javnosta doma si se vikam eso srcka ljubavi a so drustvo na ime
Вратете се на почетокот Go down
Lidija Angelevska
Прваче
Прваче
Lidija Angelevska


Female
Број на мислења : 103
Age : 44
Локација : skopje
Поени : 28399
Registration date : 2008-10-29

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty15.12.08 2:17

mnogu se nerviram jas sto maz mi ne se kontrolira.po ulica ili vo drustvo nikogas ne ni se slucilo da se bacuvame ili bilo sto.se nerviram sto mu se slucuva pred majka mu,tatko mu,baba mu da me basi ili da me gusne.a pred moite nesmee ke go istepam na lice mesto i lom ke se napravam.proba ednas ama isto mu se desi kako zmija da go kasnala.mene mi e sram a toj gajle nema
Вратете се на почетокот Go down
mamicka211
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 559
Age : 40
Локација : makedonija
Расположение : радосно
Поени : 29250
Registration date : 2008-05-12

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty05.01.09 20:07

сакам понекогаш ме факаат некои нежности,ама тој во овој случај се срами повеке од мене,знам да одлепам.
Вратете се на почетокот Go down
Sanja_Ivana
Полуматурант
Полуматурант
Sanja_Ivana


Female
Број на мислења : 962
Age : 40
Локација : Skopje
Расположение : Onaka
Поени : 29663
Registration date : 2008-05-09

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty22.02.09 22:56

Mrazam preterano ligavenje, mazenje, vo javnost, se moze da se pravi diskretno, umereno, i kade kade toa e posimpaticno i poromanticno otkolku nekontroliranoto izrazuvanje na strasti.
Вратете се на почетокот Go down
Barbie
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 27527
Registration date : 2009-06-12

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty24.10.09 20:15

Jas i decko mi koga se setame se drzime za race.Koga sedime vo kafic toj me guska.Se slucuva da se bakneme 2-3 pati,ama toa ne e francuski baknez.Mnogu me nervira koga ke vidam parovi koi setajki se zastanuvaat i pocnuvaat strastveno da se baknuvaat.Toa go smetam za nekulturno.
Вратете се на почетокот Go down
adi
Полуматурант
Полуматурант
adi


Female
Број на мислења : 616
Age : 40
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 27231
Registration date : 2009-08-31

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty24.10.09 20:43

Pa ne mi smeta da razmenuvam neznosti,sekako vo granici.Znaci da se drzime za race, da se guskame ili baknuvame.No sekako da ne bide nekoe ligavenje kako da sme deca ood 12 godini.
Вратете се на почетокот Go down
DijanaP
Бруцош
Бруцош
DijanaP


Female
Број на мислења : 2515
Age : 33
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 27681
Registration date : 2009-08-23

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty24.10.09 21:09

Разменување нежности во јавноста - Page 3 577496
se sto e vo granicite na normalata e ubavo, inaku jas i decko mi (pogotovo on) mnogu vnimava na svoeto odnesuvanje spored toa kade se naogame i vo koe drustvo.
Вратете се на почетокот Go down
pepa
Полуматурант
Полуматурант
pepa


Female
Број на мислења : 719
Age : 45
Локација : poima nemam
Поени : 28719
Registration date : 2009-01-02

Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty24.10.09 21:22

Jas imam 31 godina i voopsto ne mi preci tuku se osekma super koga odime po ulica i se drzime za race, ne mi e infantilno ni najmalku iako mm vika ko decista sme bile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Разменување нежности во јавноста   Разменување нежности во јавноста - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Разменување нежности во јавноста
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: