Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Дали би простиле неверство?

Go down 
+189
ivani
Arhangel
saligrem
vasidora
karolina
picky
Nebo
kiki-riki
Tifani
marijab.d
Viki J.N.
sonjamfk
suzi_miet
Len4e
babysara
monabombona
Candy
Mama Vase
Diana
Misticia
Laura
Pipolino
Gordana Natovska
Macence
kama
EckaGj
adi
DijanaP
Mama K
rainbow
delfinka
marina****
Kat
Girl*****
Ana.b
valentina123
maci
ana_jana
Dragana
Biljana
Dali
paola
Dara
Sanja ss
Gabi*
lavce
Damjana
makresanska
josifana
Lence
Zvezdicka
macana
bubamara***
avon
Vale74
NONE-BT
TNJV
Sun
marina_daniel
jasmina,mina
jeca
nata
Ivana-Lila
beti.liz
delfin76
margarita
eva31
malecka
Палестинец
rosii
IGI
ari
mina32
mamazako
Nine
marina_pp
Vesna Blazevska
kika
anastasova
verce
bile
anetapp
gabbi
nnatasa
mama X
bica
Labuda
fibimk
butterfly
KATIC
silvana
SANICKA
lia
marija*
Mila87
Mimi22
nale
Sestricka
soledad
mirecv
Sister
sneze
Eni
kavadarcanka
ivana_in love
Berta
BILE-ENA
nikolina008
naivnna
Anjuska08
Ance-J
рипче
Arnaudova Milena
tanja_simon
milena p
jasmina i ace
Brane
Mama Ane
Mina
Natalija
KAJA
Lidija Angelevska
sunset
marina_m
kara
Stefanija S.
Rocka
Ilince
solzicka2
lila_mk
avanturistka
Kikic
Viktorija78
Simona's mom
najmila
winnie the pooh
Big Sister
sonja colakova
Freya
Nate_David
Mimi
Kinky
macush
lela
veki22
mamalina
hajdi
bibe85
kristina_b
hormonce
Emi
bp
Kiki
mac@
georgina
Daki
majuvce
aneta
obicna
Juni08_Andrea
elena-d
BaMbYnA
ZeleniCka
Ben10
desi
vesna velkova
baby24
lejdi
vedrana
sonja 35
SonjuS*
Lili
beti 24
Emilija
Irena Trajkovska
mamicka211
ZZ
vesna83
biljanag
Lana
daniela
sashka26
natasast
vecki
STAR *
sanja83
rich_bitch1
Goca
eli
193 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next
АвторПорака
hormonce
Матурант
Матурант
hormonce


Female
Број на мислења : 1823
Age : 47
Локација : skopje
Расположение : блесаво!
Поени : 28893
Registration date : 2008-08-31

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty09.05.09 22:38

Е како бе Габи ќе продолжи во тага и болка,ако го убиеш,ќе воскресне! hihi Не дај Боже,не знам како би реагирала.Сигурно ќе ми биде криво што си дозволил такво нешто,а за другото зависи од расположение flower
Вратете се на почетокот Go down
butterfly
Полуматурант
Полуматурант
butterfly


Female
Број на мислења : 1182
Age : 40
Локација : Veles
Расположение : измрено........преморено
Поени : 28103
Registration date : 2009-04-12

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty09.05.09 22:51

Hormonce na seta maka me nasmea hihi hihi hihi hihi
Ako go fatam na delo ke bide opasno!!!!!!!!!!!!
A ako doznaam od drugi uste poveke,oti ke me laze a jas mrazam koga me laze pa taka da toj ke si znae
Вратете се на почетокот Go down
anetapp
Прваче
Прваче
anetapp


Female
Број на мислења : 436
Age : 48
Локација : prilep
Расположение : ok
Поени : 28188
Registration date : 2009-02-04

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty10.05.09 1:16

Прво и не помислувам да се случи тоа но доколку се случи тој ќе си знае
Вратете се на почетокот Go down
bile
Прваче
Прваче
bile


Female
Број на мислења : 230
Age : 46
Локација : skopje
Расположение : ok
Поени : 27852
Registration date : 2009-03-16

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty10.05.09 1:31

Ако го фатам со друга ке и побарам на таа 100 денари ке ги урамам и ке ги обесам на зид, и кој како ке дојде ке кажувам дека тоа му се првите заработени пари од проституција!!!!
Вратете се на почетокот Go down
verce
Полуматурант
Полуматурант
verce


Female
Број на мислења : 1392
Age : 38
Локација : Imperija Kocani :)
Расположение : super
Поени : 30170
Registration date : 2008-02-15

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty10.05.09 1:50

Ne daj bog da go vidam Smile/Neznam vo tie momenti na ludilo sesto mozes da pomislis ili storis .Znaci najbitno ako togas se smiram i nisto ne mu storam podocna so razgovor mozam da se smiram i prostam ama se razbira ne i da zaboravam.Barem toa kaj nas zenite e potvrdeno deka e taka :)Edna greska kako moment na stras za mene e oprosliva i ne vredna za edna nok ili nekoja glupaca da mi unisti nekolku godini brak.Da ne zboram i za posledicite sprema decata za eden efekt na ludilo.
Вратете се на почетокот Go down
anastasova
Прваче
Прваче
anastasova


Female
Број на мислења : 136
Age : 40
Локација : veles
Поени : 27614
Registration date : 2009-04-22

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty10.05.09 1:59

Еве баш сега му го прочитав прашањево на мм и он се надева дека ке им се придружам,хахаха,може и не би ми било лошо,ама,само нека има ја има среќа да го фатам ќе види кај се раѓа лепчето
Вратете се на почетокот Go down
kika
Прваче
Прваче
kika


Female
Број на мислења : 138
Age : 38
Локација : doma
Расположение : koga kako
Поени : 27610
Registration date : 2009-05-07

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty10.05.09 17:19

sigurno ne bi prostila.tuku da vi kazam edna slucka lugeto imaa prekrasen brak se dodeka toj ne se razbole i lezese na bolnica 3 dena. Od togas se se smeni bid. toj si fati svalerka na bolnica medicinska sestra. Zatoa ne gi pustajte sami mazite na lekar!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Simona's mom
Полуматурант
Полуматурант
Simona's mom


Female
Број на мислења : 571
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 28858
Registration date : 2008-08-17

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty10.05.09 21:36

Кика сигурно бракот не бил толку прекрасен ако некоја успеала за 3 дена да му го сврти паметот..и мислам нема врска пуштање-непуштање..оној што е за игра,ке си најде прилика ...понижувачки е да се претвори жената во чувар на мажот..барем јас така мислам..
Вратете се на почетокот Go down
Vesna Blazevska
ВИП личност
ВИП личност
Vesna Blazevska


Female
Број на мислења : 896
Age : 46
Локација : skopje
Расположение : generalno dobro
Поени : 28395
Registration date : 2009-04-28

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 13:03

Najprvo ke kazam na mazot i' i decata , nejziniot svekor i svekrva i roditelite(ako gi ima),ponatamu ke ja izvestam mojata potesna familija, ke kazam na site so cel i on i ona da dozivuvaat sram i osuda od najbliskite....poloso od ova mislam deka nema. A nego ke go spakuvam da si odi kaj saka, samo da ne go gledam pred oci.
Вратете се на почетокот Go down
marina_pp
Прваче
Прваче
marina_pp


Female
Број на мислења : 200
Age : 40
Локација : Prilep
Расположение : ekstra
Поени : 28890
Registration date : 2008-07-27

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 13:12

lele ne ni sakam da pomislam da go fatam so druga,ne daj boze Smile ,mislam deka bi do ubila :sae:
Вратете се на почетокот Go down
Nine
Прваче
Прваче
Nine


Female
Број на мислења : 253
Age : 38
Локација : Ohrid
Расположение : Imame dve zapcina a drugi dve ni rastat :-)
Поени : 28226
Registration date : 2009-01-07

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 13:41

NEDAJ BOZE da go fatam so druga zena.Mislam deka toa ne bi mi se slucilo no ne nemozes da znaes nikogas ne se veli nikogas.Nie bevme vo vrska 6 godini od koj 3 ziveevme zaedno dodeka studiravme a sega sme vo brak od 26 april.No ako se desi toa Najprvo bi sakala da ja znam koja e pricinata sto otisol so druga i dali ima nekakov problem so mene ili vo mene e problemot znaci civilizirano bi sednala i bi razgovarala mislam deka nema da go napustam zatoa se sto sme stvorile dosega kako decko i devojka i se sto svorame vo brak e zaednicko i nema na nikoja da i dadam pravo da uziva na mojot trud.A ako saka toj da si zamine slobodno moze nema da go zapiram,zatoa sto toj odlucil takaZdravje boze sega sum 7 mesec trudna pa otkako ke se rodi naseto since nikogas ne bi mu go ostavila toj da go zeme ke se boram za somene da bidi.
Mnogu teska tema ne sakam ni da razmisluvam na ovaa tema iako kaj nas stana sekojdnevie.
Вратете се на почетокот Go down
soledad
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 1063
Age : 35
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 28061
Registration date : 2009-04-08

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 15:25

eve eden problem.vamu imase eden makedonec i imase svalerka.ali voopsto ne se kriese od nikoj ja predstavuvase kako svoja zena.vo makedonija ima zena i 3 deca.pred 1 nedela zenamu razbrala za toa i sega se javuva kaj mene da i kazam dali e vistina toa.jas gi znaev onaka a zenamu ne ja poznavam.arno ama gospodinov i dal broj da se javi kaj mene za da potvrdam deka ne e vistina.glupak mnogu go mrazam ama ne znam ston da pravam.ve molam pomagajte dajte nekoj sovet.sto bi napravile da ste na moe mesto.ako i kazam sigurno ke se razvedat,a imaat 3 deca.plisssss help me Дали би простиле неверство? - Page 14 506937
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 15:28

Јас лично би разговарала прво со него и би му сугерирала сам да и каже. Не би се мешала, зашто што и да испадне ти ќе испаднеш на крај крива..
Инаку кога би го фатила мм со друга би го тргнала од мојот живот. Чао пријатно, обврските кон децата заеднички.
Иако вака изгледа лесно да се каже ама не простувам неверство, од ниедна причина направена...
Вратете се на почетокот Go down
soledad
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 1063
Age : 35
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 28061
Registration date : 2009-04-08

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 15:31

fala mama ane.i jas nemam namera da se mesam.samo mi e krivo sto i dal moj broj a jas ne ja ni poznavam zenata.sam si go bara.ali sepak ce mu recam na mm da mu se javi i da mu kazi da ne ne mesa nas i da si ja kazi vistinata.arno rekle sekoe neverstvo se otkriva.toj si mislese slovenija e i nikogas nema da doznaj zenamu
Вратете се на почетокот Go down
mamazako
Прваче
Прваче
mamazako


Female
Број на мислења : 456
Age : 48
Локација : на исто,старо место
Расположение : comsi-comsa
Поени : 28732
Registration date : 2008-09-11

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 15:51

ova se samo nasi pretpostavki*sto bi bilo, koga bi bilo*.
da pretpostavime deka ke go nacekam maz mi so druga, sekako vo krevet, oti svaleri i svalerki se samo za tamu.
ke gi ostavam da si dovrsat sto pocnale, da ne se zaglavat dvajcata kako onie sto gi nosea vo bolnica da gi odglavat na sred seks.
i posle ke ja fatam mladata dama za raka, ke ja odnesam vo kujna i ke i gi pokazam sadovite, da gi izmie.
ke ja odnesam vo kupatilo i ke i dadam alista da pere - i toa na raka, ke ja simnam vo dvorot i ke i dadam lopata da mi go skopa dvorot, da smete, da gi sredi cvekinjata....
ako mi e zamena vo krevet, neka me menuva i na drugite mesta kade go pominuvam celoto svoe slobodno vreme.
mislam deka ke otide vo nepoznat pravec i nema da se vrati.
Вратете се на почетокот Go down
fibimk
Бруцош
Бруцош
fibimk


Female
Број на мислења : 2158
Age : 50
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 29099
Registration date : 2009-02-25

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 15:51

Soledad jas da sum kako tebe nema da se mesam tuku samo ke i go dam telefonot od svalerkata pa neka ja bara nea......mozda i toj ke se naceka tuka pa ke se doznae sve....Kaj i da si...sve se razbira...koga-togas.Na lagata i se kratki nozete!
Вратете се на почетокот Go down
soledad
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 1063
Age : 35
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 28061
Registration date : 2009-04-08

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 16:00

thanks fibi dobra ideja samouste da go znaev brojot od taa
Вратете се на почетокот Go down
fibimk
Бруцош
Бруцош
fibimk


Female
Број на мислења : 2158
Age : 50
Локација : Makedonija
Расположение : voglavno OK
Поени : 29099
Registration date : 2009-02-25

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 17:15

Sve se doznava ako se saka...veruvaj...maklu napor,muabet vamu tamu i se razbira sve!!! da ziveeme
Ama posle koga ke mu dojdit nevestata tamu...lele kutar so ke jadi..... Дали би простиле неверство? - Page 14 981783 Дали би простиле неверство? - Page 14 166510 Дали би простиле неверство? - Page 14 511770 :boks:
Po moe mislam deka i toj krie...ne i ima kazano na svalerkata deka e zenet.....
Вратете се на почетокот Go down
Rocka
Бруцош
Бруцош
Rocka


Male
Број на мислења : 2083
Age : 53
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 29752
Registration date : 2008-09-03

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 18:35

Што би направиле ако го фатите сопругот со друга?

PRIDRUZETE IM SE hihi hihi



Se shalam Smile



soledad напиша:
eve eden problem.vamu imase eden makedonec i imase svalerka.ali voopsto ne se kriese od nikoj ja predstavuvase kako svoja zena.vo makedonija ima zena i 3 deca.

Soledad, dali taa negova shvalerka znae za toa deka toj ima zena i 3 deca?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic
Eni
Прваче
Прваче
Eni


Female
Број на мислења : 171
Age : 38
Локација : Macedonia
Поени : 28281
Registration date : 2008-12-08

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 19:36

Ако го фатам со друга ништо страшно само нека не ми се појавува пред очи , нека си се спакува и добар му пат.
Детево нормално со мене , а ќе размислам дали човек со такви морални вредности може и понатаму да се нарекува татко и да ја игра таа улога во животот на детето.
Вратете се на почетокот Go down
soledad
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 1063
Age : 35
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 28061
Registration date : 2009-04-08

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty13.05.09 20:56

Rocka напиша:
Што би направиле ако го фатите сопругот со друга?

PRIDRUZETE IM SE hihi hihi



Se shalam Smile



soledad напиша:
eve eden problem.vamu imase eden makedonec i imase svalerka.ali voopsto ne se kriese od nikoj ja predstavuvase kako svoja zena.vo makedonija ima zena i 3 deca.

Soledad, dali taa negova shvalerka znae za toa deka toj ima zena i 3 deca?





da znae.taa e razvedena i ima 2 deca.voopsto ne i bese gajle.duri se osmeli da i dade skype na kerka e od sinot na ovoj glupiot da se dopisuvale.site znaeja vamu.samo zenamu i decata vo makedonija,ne znaeja
Вратете се на почетокот Go down
Rocka
Бруцош
Бруцош
Rocka


Male
Број на мислења : 2083
Age : 53
Локација : www
Расположение : на располагање
Поени : 29752
Registration date : 2008-09-03

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty14.05.09 0:13

Ok stom znaela, bar nea ne ja lazel Smile

Mnogu neblagodarno e sto te umeshal i tebe vo seta taa rabota.
Glupo e da mu sudish, zosto go pravel toa i sl, toa e negov zivot, negov izbor, negova rabota... se do toj moment koga te umeshal i te namestil da lazes vo negovo ime.

Mislam seka ne treba da se meshash, odjebi go nekako, neka si se spravuva sam so svojte postapki. Ne dozvoluvaj ti, ni kriva ni duzna da se vmeshuvas vo prikaznata.
Se biva utre, moda ke se skaraat, mozda ke se smirat, nemoj da si ti taa na koja ke se povikuvaat za posledicite. Cuvaj se Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.phpbbplanet.com/offtopic
vecki
Форумска фаца
Форумска фаца
vecki


Female
Број на мислења : 4525
Age : 45
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 30770
Registration date : 2008-05-05

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty14.05.09 0:18

soledad напиша:
eve eden problem.vamu imase eden makedonec i imase svalerka.ali voopsto ne se kriese od nikoj ja predstavuvase kako svoja zena.vo makedonija ima zena i 3 deca.pred 1 nedela zenamu razbrala za toa i sega se javuva kaj mene da i kazam dali e vistina toa.jas gi znaev onaka a zenamu ne ja poznavam.arno ama gospodinov i dal broj da se javi kaj mene za da potvrdam deka ne e vistina.glupak mnogu go mrazam ama ne znam ston da pravam.ve molam pomagajte dajte nekoj sovet.sto bi napravile da ste na moe mesto.ako i kazam sigurno ke se razvedat,a imaat 3 deca.plisssss help me Дали би простиле неверство? - Page 14 506937
licno jas da se najdam vo vakva situacija nema da se mesam ednostavno ke im dadam do znaenje deka imam svoj zivot a za drugi ne mi e gajle pa ti ne si selski maticar da im vodis evidencija koj so kogo e i sto pravi stoj si na strana zasto utre ti kriva ke bides
Вратете се на почетокот Go down
Emi
Форумски мастер
Форумски мастер
Emi


Female
Број на мислења : 7238
Age : 40
Локација : domce so nence
Расположение : ok
Поени : 31106
Registration date : 2007-11-19

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty14.05.09 0:55

јас ке и кажам дека незнам, и така ке лажам, несакам лошо од мене да се деси, ако кажам да има, онда ке се разведат, ако кажам нема лажам а она ке дознае од друго место

вака стој си настрана
Вратете се на почетокот Go down
mina32
Прваче
Прваче
mina32


Female
Број на мислења : 488
Age : 41
Локација : Home
Расположение : happy :-):-):-)
Поени : 28152
Registration date : 2009-02-26

Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty14.05.09 2:56

mamazako напиша:
ova se samo nasi pretpostavki*sto bi bilo, koga bi bilo*.
da pretpostavime deka ke go nacekam maz mi so druga, sekako vo krevet, oti svaleri i svalerki se samo za tamu.
ke gi ostavam da si dovrsat sto pocnale, da ne se zaglavat dvajcata kako onie sto gi nosea vo bolnica da gi odglavat na sred seks.
i posle ke ja fatam mladata dama za raka, ke ja odnesam vo kujna i ke i gi pokazam sadovite, da gi izmie.
ke ja odnesam vo kupatilo i ke i dadam alista da pere - i toa na raka, ke ja simnam vo dvorot i ke i dadam lopata da mi go skopa dvorot, da smete, da gi sredi cvekinjata....
ako mi e zamena vo krevet, neka me menuva i na drugite mesta kade go pominuvam celoto svoe slobodno vreme.
mislam deka ke otide vo nepoznat pravec i nema da se vrati.


се е тука пишано,што значи и јас исто би постапила ама уште нешто ќе додадам ,а на мажето мое ќе му пружам рака и ќе му честитам што испаднал ПРАВ и ГОЛЕМ маж.потоа се фино лепо ќе му ги спакувам куферите и ќе го испратам во неповрат од мојот живот.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали би простиле неверство?   Дали би простиле неверство? - Page 14 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали би простиле неверство?
Вратете се на почетокот 
Страна 14 of 26Отиди на страна : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 26  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: