Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Секс во текот на бременоста

Go down 
+113
saligrem
Mama Ane
vasidora
gvendolin
biljana_m
kalipso
bebebebe
Rocka
secret
NONE-BT
Misticia
Zvezdicka
borjanka
monabombona
marijat
valentina123
Mimi Petreska
josifana
Arhangel
makresanska
Христина
emilija nestorova
mimce
jasmina i ace
bile2
sanja83
ivana_
tanjasofija
female
Biljana
Sandra
lela
jasmina,mina
liluska
winnie the pooh
Mami4ka
anence
nnatasa
karolina
marina_daniel
bica
kara
Vesna Blazevska
Natalija
rosii
Sanja ss
Mirka
Diana
Ale83
radmia
Наташа Стојановска
Sara
Labuda
kavadarcanka
obicna
female*
natali
Mimi22
Bela
Snegulka
Anjuska08
Ema_BT
PaceStojanovska
ElenaJo
Lidija Angelevska
zoc
Ves
marina_m
ZeleniCka
Mila89
Brane
m.fani
elena-d
Kinky
lila_mk
maskoe
mimka
Sandra_Anja
avanturistka
Kikic
georgina
martina i sase
magi
desi
baby24
Nate_David
Ilince
Emilija
Бети
Lili
Bu_Bi
BaMbYnA
мама Биби
Big Sister
betavitevit
ZZ
Goca
maee
biljanag
Lence
sanja_
mama
aleksandra
okce
mamicka
viki
Emi
Juni08_Andrea
rich_bitch1
STAR *
vecki
eli
Nene
117 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
АвторПорака
eva79
Почетник
Почетник
avatar


Female
Број на мислења : 50
Age : 44
Локација : mk
Поени : 26452
Registration date : 2009-11-26

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty17.12.09 18:33

angelce ne se plasi, i jas kolkav panicar sum da znaes, na pocetok si rekov prvite 12 nedeli nema sansi, ama pred edna nedela sto mi bidna edno sabajle samo sto otvoriv oci, si vikam pa sto se tresam jas od se zasega se e vo red, ne mi e zabranet seks, i bidna. E posle malce mi bese strav ama ispadna deka se e ok. I jas mislam deka na bebceto ne moze da mu bide nisto volku rano, osven ako e rizicna bremenost. Ama ti za sekoj slucaj pricekaj si go pregledot pa posle Smile. Ama iskreno jas ne mozam da sfatam nekoi zeni sto nemaat odnosi celi 9 meseci od strav poradi bremenosta (pak ke kazam osven za rizicni). Pa se e toa priroda i najnormalno, otsekogas bilo i ke bide
Вратете се на почетокот Go down
Mimi Petreska
Полуматурант
Полуматурант
Mimi Petreska


Female
Број на мислења : 591
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 28042
Registration date : 2009-04-14

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty17.12.09 19:08

Makre, tuka sum! Секс во текот на бременоста - Page 13 133239 Jas sum ti beznadezna cuci, ako ne pomogne Секс во текот на бременоста - Page 13 8677 vecerva, ne znam sto ke se pravi i kako ke go naterame da izlezi malovo! ako osetis zemjotres vecer, da znaes deka sum jas Секс во текот на бременоста - Page 13 8677 . Секс во текот на бременоста - Page 13 133239
Вратете се на почетокот Go down
makresanska
Матурант
Матурант
makresanska


Female
Број на мислења : 1825
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 29115
Registration date : 2009-02-05

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty17.12.09 22:28

Ej nesto mi zdrma kako od Pintija da ide zemjotresov Секс во текот на бременоста - Page 13 69779 mimi poleka imaj vo obzir deka tm e dojden od rabota umoren e namali brzina Секс во текот на бременоста - Page 13 69779 Секс во текот на бременоста - Page 13 69779 Секс во текот на бременоста - Page 13 69779
Вратете се на почетокот Go down
Mimi Petreska
Полуматурант
Полуматурант
Mimi Petreska


Female
Број на мислења : 591
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 28042
Registration date : 2009-04-14

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty18.12.09 13:16

Секс во текот на бременоста - Page 13 133239 Секс во текот на бременоста - Page 13 133239 ahhahahah iskreno, nisto od zemjotresot makre. Sinoka me stegnaa bolki, pa me drzea do 5 sabajle... tamam sum zaspala vo 7 sabajle me fati treska (najverojatno sum se smrznala otskriena) i mu vikam na mm: te molam dojdi do mene gusni me, celata se tresam. I nisto ne bidna...... Секс во текот на бременоста - Page 13 986930 Ne veruvam ni deka denes ke bidne nesto posto imam kup rabota po doma denes, i plus ke ni doagaat kumovite, sto znaci CEL DEN NA NOZE, taka da do vecer ke bidam otepana umorna Smile Da sme zdravi i zivi, pa utre na pregled daj boze i bez Секс во текот на бременоста - Page 13 8677 da sum otvorena za porogaj! Секс во текот на бременоста - Page 13 69779
Вратете се на почетокот Go down
anence
Почетник
Почетник
anence


Female
Број на мислења : 91
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : често променливо
Поени : 27332
Registration date : 2009-06-13

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty18.12.09 13:53

taman Mimi ke se razdrmas denes niz doma i utre so beceto ,a?
Jas ma mm mu vikam utre se poragam i gotovo, vcera d-rot na ctg vika imas dovolno plodova voda sl ctg za 4 dena i ovoj mm mi vika aj dosta so tie tvoi muabeti deka ke se poraga utre , gledas d-rot so rece? Секс во текот на бременоста - Page 13 69779
Вратете се на почетокот Go down
Mimi Petreska
Полуматурант
Полуматурант
Mimi Petreska


Female
Број на мислења : 591
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 28042
Registration date : 2009-04-14

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty18.12.09 16:04

Anence, ajde so Gospod nared i so bebcinjata da se guskame nabrzo! Секс во текот на бременоста - Page 13 69779 Ne znam zosto, tolku sum nestrpliva i navecer ne mozam da spijam do kasno i samo mi se pojavuvaat nekoi sliki vo glavata kako ja drzam Klara vo race..... A dodeka dojde toj moment, eheeee treba da pominam dolg i bolen porogaj.... So Gospod nared! i so les! Секс во текот на бременоста - Page 13 592735
Вратете се на почетокот Go down
delfin76
Бруцош
Бруцош
delfin76


Female
Број на мислења : 2145
Age : 47
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 29060
Registration date : 2009-02-13

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty18.12.09 16:16

Цитат :
Sinoka me stegnaa bolki, pa me drzea do 5 sabajle...

kakvi bolki Mimi ?
Вратете се на почетокот Go down
Mimi Petreska
Полуматурант
Полуматурант
Mimi Petreska


Female
Број на мислења : 591
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 28042
Registration date : 2009-04-14

Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty18.12.09 19:52

Pa sto znam, me stegase dolu, kako da se otvarav za sekunda i ke me pustese bolkata posle nekoe vreme. pa pak, ke me stegnea bolki pa ke me otpustese. Ni samata veke ne znam dali ke gi raspoznaam vistinskite bolki, vaka samo trpam koga ke me stegne dolu.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Секс во текот на бременоста   Секс во текот на бременоста - Page 13 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Секс во текот на бременоста
Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 13Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Бременост и планирање семејство-
Отиди до: