Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Каков е односот на сопругот кон вас ?

Go down 
+26
Natalija
jasmina,mina
Eci-Peci
Mama Ane
Kikic
lejdi
veki22
Lili
lela
hormonce
Vesnicka
kara
Emi
natali
sonja28
Misticia
biljanag
Zvezdicka
vesna velkova
Big Sister
beti 24
majuvce
SonjuS*
desi
rich_bitch1
STAR *
30 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
veki22
Прваче
Прваче
veki22


Female
Број на мислења : 457
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 28777
Registration date : 2008-08-20

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty07.10.08 17:29

mnogu me pocituva korekten nikogas ne me navredil a ne pak da me udri stvarno alal da mu e
Вратете се на почетокот Go down
lejdi
Полуматурант
Полуматурант
lejdi


Female
Број на мислења : 1028
Age : 40
Локација : skopje
Расположение : presrekna
Поени : 28943
Registration date : 2008-08-09

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty26.10.08 15:39

Jas ne sum dolgo vo brak ama sega za sega mi e odlicno od strana na mm imam celosno razbiranje i podrska sto mnogu mi znaci,sekako ako ne postoi ljubov i razbiranje nisto od taa vrska.Koga sme vo drustvo nikogas ne me navredili ili nesto slicno naprotiv se salime na nasa smetka za se i sesto.Ne mi se dopaga odnosot na edni prijateli toj i vika i se dere pred nas a taa samo ke se nasmee i nisto"kako ako ti ja udram edna ,ajde ajde ti se znaes,zemi go detevo veke",i nekoi slicni muabeti a i ne samo toa voopsto ne e zainteresiran za deteto kako samo nejzino da e .MM na primer sekogas mi pomaga za doma koga imame gosti a sto se odnesuva kaj niv toa e ponizuvacki ako stane da donese barem pijacka.Sto da vi kazam ja zalam ama ona taka si odlucila.
Вратете се на почетокот Go down
Kikic
Бруцош
Бруцош
Kikic


Female
Број на мислења : 2003
Age : 42
Локација : skopje
Расположение : happppppppyyyyyyyyyy
Поени : 29115
Registration date : 2008-09-29

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty26.10.08 21:36

Nie ima denovi koga non stop se karame a ima i denovi koga samo se guskame.No kaj nas e druga situacijata.Nie rabotime zaedno i sme non stop zaedno i na rabota i doma i segde.Koga imame nervozni denovi na rabota normalno e da se skarame i nie mnogu mnogu cesto problemite od rabota si gi nosime i doma no ne i vo krevet
Вратете се на почетокот Go down
http://www.glatkovdizajn.com.mk
lela
Форумска фаца
Форумска фаца
lela


Female
Број на мислења : 4973
Age : 52
Локација : Germanija
Расположение : bezveza
Поени : 31547
Registration date : 2008-09-14

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty26.10.08 21:42

Fala Bogu dobro.
Soncano so mala naoblacenost.
hihi hihi hihi
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 8:37

Девет години сме во брак, приближно уште толку бевме во врска и ќе кажам генерално сум задоволна. прекрасен е и како сопруг и како татко, знае понекојпат да ме изнервира ама среќа брзо ми поминува зашто пред се е многу забавен и кога ќе се намрштам одма знае да ме насмее Smile
Вратете се на почетокот Go down
Eci-Peci
Прваче
Прваче
avatar


Female
Број на мислења : 210
Age : 41
Локација : Македонија
Поени : 27836
Registration date : 2009-04-04

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 11:28

Mama Ane напиша:
Девет години сме во брак, приближно уште толку бевме во врска и ќе кажам генерално сум задоволна. прекрасен е и како сопруг и како татко, знае понекојпат да ме изнервира ама среќа брзо ми поминува зашто пред се е многу забавен и кога ќе се намрштам одма знае да ме насмее Smile
Да не ви е годишнина денес? Smile Гледам одамна никој не пишал на оваа тема пред тебе
Инаку, и ние бевме во врска 8 год , веќе скоро 11год сме заедно, не можам да се жалам од него: искрен, внимателен, педантен, културен, забавен (пред се),
но секогаш "тој е во право". Можеби затоа што мразам инаетење, па секогаш попуштам јас...:search:
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 11:30

Не не ни е, ама сакав некои теми да ги извадам од нафталин Smile Малку поголема активност Smile
Вратете се на почетокот Go down
jasmina,mina
Бруцош
Бруцош
avatar


Female
Број на мислења : 2244
Age : 45
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 30154
Registration date : 2008-07-29

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 11:35

ние бевме 9 години во врска и 8 сме во брак.Односот наш е како на мајка и син hihi hihi (се зезам)понекогаш ме вика ,,мамоо,,а јас ,,кажи сине,,инаку е доста упорен и тврдоглав кога ке се фати за нешто.но неговиот однос кон мене е ок.Не можам да се жалам,значи гледа многу да ми угоди како на жена
Вратете се на почетокот Go down
Natalija
Полуматурант
Полуматурант
Natalija


Female
Број на мислења : 1160
Age : 42
Локација : istocno od rajot
Расположение : nestrplivo
Поени : 29102
Registration date : 2008-08-30

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 11:39

Sega e premnogu vnimatelen sto pocnuva da mi preci i mu vikam zosto okolu ne se grizese za mene koga ne bev trudna? Ama ne mozam da se pofalam za pred toa, iskren, vnimatelen, i se o.k. Sega malku preteruva so vnimatelnosta.
Вратете се на почетокот Go down
Rozetka
Полуматурант
Полуматурант
Rozetka


Female
Број на мислења : 728
Age : 43
Локација : Skopje
Расположение : extra
Поени : 28250
Registration date : 2009-02-24

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 11:42

Samo ubavi zborovi imam da kazam posto e prekrasen soprug i tatko.Vo vrska bevme 5 godini a vo brak skoro 4,od den na den mi e se poubavo i pozabavno so nego.Mi pomaga mnogu i e epten vnimatelen .
Вратете се на почетокот Go down
Tifani
Полуматурант
Полуматурант
Tifani


Female
Број на мислења : 1005
Age : 47
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 28262
Registration date : 2009-04-14

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 11:52

Eve ke izleze oti site si kazuvame ubavi raboti za svoite srcenca,ama samo neka e taka,pa da ni bide ubavo.MM mnogu me pocituva, korekten e,ne me lazi,nikogas ne me navredil,mi pomaga vo se barem koga moze.Se zdrobuva po cel den od rabota samo za da mozeme jas i sin mi da uzivame.Si go sakam i mi nedostiga koga e po cel den na rabota
Вратете се на почетокот Go down
Kiki
Полуматурант
Полуматурант
Kiki


Female
Број на мислења : 972
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : :)
Поени : 29653
Registration date : 2008-05-15

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 11:56

super korekten odnos, so mnogu pocit i razbiranje
Вратете се на почетокот Go down
Mami4ka
Прваче
Прваче
Mami4ka


Female
Број на мислења : 301
Age : 36
Локација : Тетово
Расположение : Odlicno :)
Поени : 27705
Registration date : 2009-05-10

Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty10.06.09 15:44

Mojot mm sprema mene vo ovoj period e mnogu povnimatelen,sto ne znaci deka i pred da bidam bremena ne bil vnimatelen.Gleda se da mi ugodi,znae cesto da me nasmee,me pocituva...e sega znaeme nekogas da se zakarame,ama toa ne trae poveke od 5 min. (pu pu da ne urocam Smile )

pregnancy week by week
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Каков е односот на сопругот кон вас ?   Каков е односот на сопругот кон вас ? - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Каков е односот на сопругот кон вас ?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: