Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Што кога тато го нема?

Go down 
+15
BiljanaM
mama
nnatasa
Lana
Mimi22
Damjana
Rozetka
Rocka
kavadarcanka
IGI
mamalina
verce
Emi
silvana
Sestricka
19 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
BiljanaM
Полуматурант
Полуматурант
BiljanaM


Female
Број на мислења : 727
Age : 37
Локација : Radovis
Расположение : never better
Поени : 28503
Registration date : 2009-01-02

Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty22.04.09 18:55

и ние сме постојано сами, на почетокот беше потешко ама сега сме навикнати Воислав знае дека тато е на бота и ке му донесе дачка (играчка) а после ке го возе со бучето flower
Вратете се на почетокот Go down
avanturistka
Бруцош
Бруцош
avatar


Female
Број на мислења : 2072
Age : 45
Локација : so moite dve princezi :))
Расположение : :))
Поени : 29220
Registration date : 2008-10-02

Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty03.06.09 18:12

posledno vreme i nie sme sami pocesto(mm e skoro po cel den na rabota )i te kako i nedostasuva.tolku mali a tolku osekaat,ali zatoa sekoj moment go koristime da trkneme do nego.a koga se slusaat na telefon mi e interesna sekogas mu se obraka so Zlato moe,ziv cirkuz e.
Вратете се на почетокот Go down
Stefani Vasilkova
Почетник
Почетник
Stefani Vasilkova


Female
Број на мислења : 40
Age : 33
Локација : Kocani
Поени : 27632
Registration date : 2009-04-10

Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty28.07.09 10:54

mojot e vo italia na rab.go nema 2 meseci taka da malata e 7 meseci sega pocna da razbira koga ke si dojde nema ni da go poznava ona sega koga ke ja zeme nekoj nepoznat place a koga ke si dojde za nea ke bide stranec
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty20.11.09 8:39

Ние сме веќе 1 месец без тато :(. Јас мислев Марија повеќе ќе реагира бидејќи е поголема и повеќе разбира, но обратно испадна малово неможам да го одлепам од мене, секое сабајле ми вика сакал татко му да го носи во градинка, не ми дава во купатило сама да одам, само јас да го облакам, само јас да му бришам нос, само од мене зима работи.. И големава е осетлива ама некако се држи.. Едвај чекаме да си дојде тато..
Вратете се на почетокот Go down
Girl*****
Прваче
Прваче
Girl*****


Female
Број на мислења : 247
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 28779
Registration date : 2008-09-05

Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty20.11.09 10:37

Дечко ми баш ова го сака ние да пробаме дај боже д ас ефати иако него го нема за него немало врска зашто после тоа ќе сме имале повеќе пари ...
Со ова не можам да се помирам ни сите пари на светот дами ги даде не ми значат ако не е тука покрај мене разбирам во неизлезни ситуации ама ова што за него е неизлезна за мене е решлива ситуација и кога му давам предлог како да се решии да си додје и да остане овде а не да се враќа назад на работа предлогот не бил добар ќе сме крпеле месец за месец .,немам коментар на ова

Понекогаш помислувам дека сака семејство колку да се рече !
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty20.11.09 10:40

Верувај дека ако наумил, секое твое решение, за него нема да држи вода.. јас миљарда решенија изнесов пред да отиде, ама не ! тоа е зацртаното и додека не проба не се откажува. барем кај мене беше така..
Вратете се на почетокот Go down
Girl*****
Прваче
Прваче
Girl*****


Female
Број на мислења : 247
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 28779
Registration date : 2008-09-05

Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty20.11.09 10:42

Исто е Мама Ане исто .
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Што кога тато го нема? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што кога тато го нема?   Што кога тато го нема? - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што кога тато го нема?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: