Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Колку сте самостојни?

Go down 
+40
Viki J.N.
Tifani
elena-d
saligrem
Mama Vase
Kat
mamazako
Ance-J
sonjamfk
Vesna Blazevska
butterfly
Biljana
Betka
josifana
Misticia
Ana.b
Dara
Ves
nnatasa
anetapp
soledad
radost
fibimk
margarita
Dragana
Pravnicka28
Pipolino
kavadarcanka
kara
baby24
MamaMaja
kristina_b
mama X
Girl*****
delfin76
mamalina
SonjuS*
lidija29
Lana
rich_bitch1
44 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
nnatasa
Полуматурант
Полуматурант
nnatasa


Female
Број на мислења : 1260
Age : 53
Локација : seuste vo skopje.... 96, 95, 94....
Расположение : top...
Поени : 29243
Registration date : 2009-01-14

Колку сте самостојни? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте самостојни?   Колку сте самостојни? - Page 3 Empty14.11.09 21:36

iskreno, mene odamna mi se smaci samostalnosta... sega, odkoga se rodi Ivana, od premor od premnogu samostalnost a gi znaeme obvrskite okolu roditelstvoto, pogotovo sto mi e prvo i sum sama, koga ke se pozalam deka nemozam veke se da imam pod kontrola, onaka cudnen pogled dobivam od tipot, pa sto mi bilo... sto mi e??? nemozam sve jas, mnogu tesko mi pagja... eden kup obvrski imam, a okolu mene lugje so listi so zelbi... ko da sum jas dedo mraz pa ispolnivam zelbi... dosta mi e od samostalnost. da porasne malku Ivana pa ke si najdam nekoj da se grizi za mene... a mnogu jadam burek... deka mene me cekaat nadvor so 600 godini ....
Вратете се на почетокот Go down
kalinche70
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 534
Age : 53
Локација : sk
Поени : 27234
Registration date : 2009-09-25

Колку сте самостојни? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте самостојни?   Колку сте самостојни? - Page 3 Empty14.11.09 22:02

Колку сте самостојни? - Page 3 69779 ме изнасмеа ннаташа,додека беше синот бебе преморена онака навечер си викав леле Боже што сум ти згрешила неможам да издржам,не дека несакам-неможам,едноставно сите се научени да сум им на дофат-на рака и да сум им тука за се што им треба...ама помина време детето порасна и сега знам дека дека се сама сум успеала и дури сум горда на тоа и се правам важна некогаш ха ха Колку сте самостојни? - Page 3 950345 и најважно уште посамостојна сум и поцврста Колку сте самостојни? - Page 3 Icon_flower
Вратете се на почетокот Go down
kiki-riki
Полуматурант
Полуматурант
kiki-riki


Female
Број на мислења : 768
Age : 44
Локација : мак
Поени : 27105
Registration date : 2009-09-29

Колку сте самостојни? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте самостојни?   Колку сте самостојни? - Page 3 Empty14.11.09 22:25

и мене ми се смачи од самостојноста, о колку сакам некој да ме гушка, да ми ги исполнува желбите...да сум дете
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Колку сте самостојни? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте самостојни?   Колку сте самостојни? - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку сте самостојни?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: