Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Се пресоблекувате пред децата?

Go down 
+42
sonjamfk
anetapp
Emilija
delfin76
magi
Monika
BubeM
BiljanaM
MamaMaja
Goca
Pipolino
mirecv
vecki
Emi
SonjuS*
sashka26
danielaval
mamicka211
Simona's mom
NatalijaS
Kitty
Sun
Bela
female*
Dragana Stefanoska
Kikic
Natalija
dance1980
Mimi
Ilince
Mama Ane
slatka87
kavadarcanka
ZeleniCka
obicna
hormonce
lidija29
avanturistka
Kinky
Dragana
Mimi22
verce
46 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
sonjamfk
Бруцош
Бруцош
sonjamfk


Female
Број на мислења : 2640
Age : 59
Локација : skopje
Поени : 29598
Registration date : 2008-07-28

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty19.03.09 11:29

Kinky напиша:
Hahahaha:))) kosicka:))))
A tie prijatelkite sto se smeele, da ne bile kelavi slucajno:))))

I majka mi i tatko mi cel zvot se presoblekuvale pred nas, pa eve ne site tri zdravi pravi, normalni:).
Ne mislam da se krijam od deteto, so toa mu pokazuvam deka i toa treba da se krie od mene. Normalno, nema da mu setam gola pred nos, ama nema ni da pravam tabu od nieden organ, pa ni od genitaliite. Ni sega ne mu ja trgam rakata koga go fakja kureto, i gi opomenuvam i moite da ne mu zborat.

Decata pocnuvaat da se interesiraat za golotijata bas togas koga ke pocne da se krie od niv.
Se vo svoe vreme treba da izziveat, za da ne se slucuva da se kikotat nezrelo koga vo skolo po biologija ke ucat za razmnozuvanje.
Toa e moeto mislenje.

se presoblekuvam pred marko, nema sto da se krijam. podobro da znae deteto i da ne se srami. majka mi se presoblekuvala pred nas. dodeka tako mi diskretno. mm stalno me kara da ne se presoblekuvam pred decata. negovite ne se presoblekuvale pred niv ,taka i oni. pred nekoe vreme marko sedi na noksir i mm mu vika, kade ti e kureto, marko pokazuva i vika i tato ima , mama nema. nie so mm se iznasmeavme, vazno znae sto ima tato, a sto mama.
Вратете се на почетокот Go down
KATIC
Полуматурант
Полуматурант
KATIC


Female
Број на мислења : 1434
Age : 41
Локација : Domicka
Расположение : vo iscekuvaje.... za laparoskopija
Поени : 28949
Registration date : 2009-02-16

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty19.03.09 11:55

ovde kaj nas se smeta za sramno roditel; da se presoblekuva pred decata , no vo stranstvo roditelite se setale pred decata goli. taka mi kazaa, velele deka decata trebalo da znaat od mali za site delovi od teloto
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty19.03.09 12:05

Морам да раскажам една случка. Едно лето ни дојдоа гости од Чешка, кои претходно биле на море во грција. И во двор кај мајка ми, жената топлес чисти морски ежиња Smile. Сите комшии на ограда залепени Smile и тоа пензионери Smile

Извинете за офтопик Smile
Вратете се на почетокот Go down
Kinky
Апсолвент
Апсолвент
Kinky


Female
Број на мислења : 3810
Age : 48
Локација : во земјата на чудата
Поени : 29909
Registration date : 2008-08-26

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty19.03.09 15:15

Lele Mama Ane, pa mozel nekoj od niv da dobie infarkt, pazete drug pat Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 127667
Вратете се на почетокот Go down
Tifani
Полуматурант
Полуматурант
Tifani


Female
Број на мислења : 1005
Age : 47
Локација : makedonija
Расположение : dobra sum
Поени : 28262
Registration date : 2009-04-14

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty18.10.09 15:07

I jas se presoblekuvam pred Filip,ne me ni primetuva,toa go svatil kako normalno,i ne me prasuva nisto.
Вратете се на почетокот Go down
vecki
Форумска фаца
Форумска фаца
vecki


Female
Број на мислења : 4525
Age : 45
Локација : skopje
Расположение : екстра
Поени : 30770
Registration date : 2008-05-05

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty18.10.09 16:09

kaj momentalno na marija i e interesno ako se preslekuvam obicno stoi na vrata i ako naide tatko go brka mu vika begi tato mama gola e nemoze vidis ciceto .inaku si se preslakam pred niv najnormalno
Вратете се на почетокот Go down
Toki 05
Почетник
Почетник
avatar


Female
Број на мислења : 11
Age : 46
Локација : te
Поени : 26421
Registration date : 2009-12-02

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty07.12.09 14:23

i jas se presoblekuvam pred moite deca tie ne me ni zabelezuvaat mene toa im e normalno no mislam deka ce trae do odredena vozrast barem kaj Joco (mislam na pubertet).Vo denesno vreme site deca se dobro informirani sto se davaat po TV .
Вратете се на почетокот Go down
Dara
Полуматурант
Полуматурант
Dara


Female
Број на мислења : 804
Age : 47
Локација : makedonija
Расположение : realno
Поени : 27588
Registration date : 2009-06-26

Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty07.12.09 14:49

Nie site sme zenska banja pa taka se presoblekuvam pred decata.A koga ke naide tato samo mama ne se krie Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 69779
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Се пресоблекувате пред децата?   Се пресоблекувате пред децата? - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Се пресоблекувате пред децата?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Деца-
Отиди до: