Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Романтична вечера....

Go down 
+26
Viki J.N.
biljanag
Mimi Petreska
beti.liz
Tifani
EckaGj
DijanaP
Ves
Berta
kara
mamicka211
ivana_in love
delfinka
Natalija
naivnna
hajdi
natali
Stefanija S.
tinyyy
Mama Ane
marina_m
hormonce
Ance-J
jasmina i ace
SonjuS*
lela
30 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
adi
Полуматурант
Полуматурант
adi


Female
Број на мислења : 616
Age : 40
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 27231
Registration date : 2009-08-31

Романтична вечера.... - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Романтична вечера....   Романтична вечера.... - Page 3 Empty06.11.09 19:37

E jas zaboraviv sto e toa romanticna vecera.Porano mnogu pocesto pravevme,no sega nemame denovi koga sme sami doma,pa da si naprvavime edna romanticna vecera.A za izleguvanje,izleguvame, no toa e najcesto so drustvo,pa taka da i toa otpaga.
Вратете се на почетокот Go down
biljanag
Бруцош
Бруцош
biljanag


Female
Број на мислења : 2082
Age : 45
Локација : skopje, makedonija
Расположение : арно убаво
Поени : 30547
Registration date : 2008-01-27

Романтична вечера.... - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Романтична вечера....   Романтична вечера.... - Page 3 Empty07.11.09 8:43

леле па во село имавме една вечер ваква како ја заборавив туууууууууу па тогаш му дадов танга поклон и оп иван го направивме Романтична вечера.... - Page 3 726616
Вратете се на почетокот Go down
beti.liz
Полуматурант
Полуматурант
beti.liz


Female
Број на мислења : 842
Age : 49
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 27911
Registration date : 2009-05-20

Романтична вечера.... - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Романтична вечера....   Романтична вечера.... - Page 3 Empty12.11.09 11:45

kara напиша:
beti.liz напиша:
pocnav so spremanje uste da se odlucam sto ke zgotvam ajde dajte predlog da ne bidam premorena ,a da bide vkusno i dekorativno
Бети-лиз мој предлог зготви му италијанска храна... шпагети со прелив сос од мелено месо со фант за тестенини... ептен брзо, многу едноставно за приготвување а башка тоа- вкусноооо... и нормално, винце и некој десерт (палачинка на пр.)
Bas ti e dobar predlogov .Ne bi go spremila toa ama kazav pogore ke ,,vecerame,, hihi vo polunamesten stan pa ne znam dali kujnata ke mi bide cela pustena vo funkcija.A ova moze i na plinsko hahahaha .Ama ke ni bide veceravaaaa.Vazno jas masata ja potgotviv uste jadenje i da se doteram.Inaku nedelava 2 pati se skaravme pa do sabota e daleku moze sesto da se sluci Романтична вечера.... - Page 3 511770 hihi
Вратете се на почетокот Go down
Ana.b
Прваче
Прваче
Ana.b


Female
Број на мислења : 414
Age : 41
Локација : Skopje
Поени : 27953
Registration date : 2009-04-07

Романтична вечера.... - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Романтична вечера....   Романтична вечера.... - Page 3 Empty14.11.09 23:52

Ah jas sakam romanticni veceri,bilo da se doma ili vo restoran.Porano so soprugot cesto si gi pravevme vecerite da ni bidat bas romanticni,ama vo posledno vreme,koga ke si dojdam od rabota sum tolku umorna,sto ne mi se gleda ni ''R'' od romanticna vecera-za zal
Вратете се на почетокот Go down
beti.liz
Полуматурант
Полуматурант
beti.liz


Female
Број на мислења : 842
Age : 49
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 27911
Registration date : 2009-05-20

Романтична вечера.... - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Романтична вечера....   Романтична вечера.... - Page 3 Empty16.11.09 15:47

Samo da Vi se pofalam deka mojata romanticna vecera uspea super si pominavme so mm.Epten se potrudiv ama mojot covek padna vo nesvest kolku bese zadovolen i iznenaden.Presrekna sum Романтична вечера.... - Page 3 427437
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Романтична вечера.... - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Романтична вечера....   Романтична вечера.... - Page 3 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Романтична вечера....
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: