Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Што се би направиле за вашиот сакан?

Go down 
+27
ketim
adi
DijanaP
Lemate
vasidora
Dzena
Misticia
caci
Mila87
ari
fibimk
soledad
ivi
danielaval
SonjuS*
tinyyy
Brane
Natalija
Emi
Lana
winnie the pooh
bica
olich85
mama
Kikic
slatka87
lela
31 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
caci
Прваче
Прваче
caci


Female
Број на мислења : 241
Age : 38
Локација : italy
Расположение : dobro
Поени : 27996
Registration date : 2009-01-27

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty21.04.09 9:43

Se bi napravila za maz mi zasto zasluzuva me gleda kako princeza,ne dava prav da padne vrz mene,koga nekoj pat ne mi e dobro ili mala glavobolka imam toj ne znae sto da pravi i me gleda so nasolzeni oci.Pa kako da ne,se bi napravila za nego
Вратете се на почетокот Go down
Misticia
Полуматурант
Полуматурант
Misticia


Female
Број на мислења : 1006
Age : 43
Локација : Скопје
Расположение : бррррр
Поени : 29087
Registration date : 2008-08-31

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty09.05.09 0:20

би го помогнала неговиот животен стил така да се ослободи од стрес и да е среќен
тој си чува кокошки, славејче и аквариум во моментов, мачки кучки понекогаш
сака да си засади магнолија, маслинка, киви, чудни некој цвеќиња кошта многу ама му дозволувам знам дека тоа го прави среќен

е сега не е баш за мм би направила се
ако видам терариум со змија или незнам влечуги пајаци - мм готов е тешко него - в планина одам да не може да ме добие на мобилен
Вратете се на почетокот Go down
Dzena
Прваче
Прваче
Dzena


Female
Број на мислења : 391
Age : 49
Локација : домче
Расположение : пааa, не баш добро:((
Поени : 27622
Registration date : 2009-04-26

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty09.05.09 0:29

Па, после вчерашното изненадување за годишница па богами се би направила. Се шалам. Стварно имам среќа што си најдов едно злато што е супер со мене, ме сака , ме почитува ме чува како капка на дланка.Си се најдовме тенџерче и капаче. Заради тоа и јас мислам дека би направила многу работи за него во животот, затоа што заслужува.
Вратете се на почетокот Go down
vasidora
Полуматурант
Полуматурант
vasidora


Female
Број на мислења : 672
Age : 40
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 27294
Registration date : 2009-09-17

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty28.10.09 10:46

Би направила буквално се за мм. Во овие десет години -иам направено се и сешто за мене, не мозете да замислите колку многу го сакам и за него би скокнала пред куршум ако треба.
Знам дека смешно звучи ама то е то
Вратете се на почетокот Go down
Lemate
Прваче
Прваче
Lemate


Female
Број на мислења : 136
Age : 44
Локација : Sweden
Поени : 26647
Registration date : 2009-10-21

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty28.10.09 11:14

Pa mislam deka e dovolno da go sakam iskreno Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 830300
Вратете се на почетокот Go down
DijanaP
Бруцош
Бруцош
DijanaP


Female
Број на мислења : 2515
Age : 33
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 27626
Registration date : 2009-08-23

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty28.10.09 11:27

se bi napravila za nego Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 2965 bidejki pominavme mnogu losi periodi a on bese pokraj mene i vo dobro i vo zlo, i sekogas koga mi bese loso i starav, koga mi bese tesko, toj sekogas mi vikase: tuka sum do tebe, te sakam premnogu ni samiot nemozam da si veruvam deka tolku sum mozel da sakam jas sum so tebe sto i da bide, zaedno ke ja delime bolkata i ne te napustam.Pa kako covek da ne napravi se za nego Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 8274
Вратете се на почетокот Go down
adi
Полуматурант
Полуматурант
adi


Female
Број на мислења : 616
Age : 40
Локација : vamu-tamu
Расположение : koga kako
Поени : 27176
Registration date : 2009-08-31

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty08.11.09 23:36

kako i na mene,taka i na mm materijalnoto ne mu znaci mnogu,sekako deka go iznenaduva,no poveke saka koga ke dojde gladen od rabota i ke mu prigotvam nesto sto toj go saka.A kako sto velat ljubovta doaga preku stomakot taka da posle toa sledi.......
A sekako bidejki koga toj e sreken i nasmean i jas sum srekna taka da za toa bi napravila bas se.Znam koga sme sami da mu iznapisam na livcinja ubavi nesta i da mu gi zalepam od vratata pa se do site onie mesta kade sto znam deka ke gi vidi.Sepak sekoe iznenaduvanje kakvo i da e,e prijatno iznenaduvanje posebno koga go pravis za sakaniot ili e od sakaniot.
Вратете се на почетокот Go down
ketim
Почетник
Почетник
avatar


Female
Број на мислења : 39
Age : 44
Локација : kumanovo
Расположение : malku podobro
Поени : 26536
Registration date : 2009-11-03

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: sto se bi napravila za tvojot sakan   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty12.11.09 11:33

STO ZNAMMMMMMMMMMMMMM Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 121539 tesko deka mnogu ke se zalagam kako toj taka i jas treba da dades za da ti se vrati neliNE POTEKNUVA OD VREMETO NA ROMANTIZMOT Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 69779
Вратете се на почетокот Go down
Viki J.N.
Прваче
Прваче
avatar


Female
Број на мислења : 138
Age : 43
Локација : KOCANI
Расположение : sekogash vesela
Поени : 26982
Registration date : 2009-08-25

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty12.11.09 11:53

se bi napravila ako toj mi ispolni samo edno baranje ama da bidam iskreno i vaka pravam se
Вратете се на почетокот Go down
bile2
Прваче
Прваче
bile2


Female
Број на мислења : 209
Age : 34
Локација : germanija
Поени : 27245
Registration date : 2009-07-22

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty12.11.09 13:52

ari напиша:
sto bi napravila....mmm ne mi doaga na pamet ama znam deka bi napravila sv i veke go napraviv prviot cekor gi ostaviv moite u mk i dojdov da ziveam so nego!!
a i on mi ima napraveno mnogu raboti na primer dojde u makedonija samo na vikend zosto ne go pustaa od rabota poeke!!!

Isto i jas Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
srculence
Почетник
Почетник
srculence


Female
Број на мислења : 73
Age : 46
Локација : Belgija
Расположение : na koja strana veterot duvka...
Поени : 27272
Registration date : 2009-06-16

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty19.11.09 17:30

Toa sto go posakuvav go najdov i mozam slobodno da kazam deka sovrsenstvoto postoi.Mm sekogas e so mene i vo doro i vo loso,mi pomaga bukvalno vo se,ne deka jas nemozam samata da gi vrsam obvrskite tuku toj e takov.Sega ni ide gosnica i s mislam sto da mu kupam,sto mislite za nekoj saat sto e marka mozebi armani ili nekoj drug.Na 28 ni e godisnica a veke slednata nedela mu e rodenden i neznae sto ke mu kupam ama znam deka toj uste kako dete sakal da ima gitara heheheee
Вратете се на почетокот Go down
kara
Полуматурант
Полуматурант
kara


Female
Број на мислења : 1111
Age : 41
Локација : Makedonija
Расположение : прекрасно е да си мама
Поени : 29159
Registration date : 2008-09-01

Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty24.11.09 19:08

СЕ СЕ СЕ НА СВЕТОВ!!!!
Се би направила за мојот најсакан, за љубовта на мојот живот.
Најсреќна ќе бидам само да ни се роди нашиот син кој нестрпливо го очекуваме. Тоа ќе биде мојот најголем подарок кој воопшто би можела да му го подарам во животот. Мојот сопруг е прекрасна личност и го сакам најмногу на светот. Знам дека и тој се би сторил за мене и затоа сум подготвена да направам се што е потребно за него.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што се би направиле за вашиот сакан?   Што се би направиле за вашиот сакан? - Page 2 Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што се би направиле за вашиот сакан?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: