Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Колку сте груби меѓу себе?

Go down 
+3
soledad
nina 85
ZeleniCka
7 posters
АвторПорака
ZeleniCka
Матурант
Матурант
ZeleniCka


Female
Број на мислења : 1703
Age : 37
Локација : Лаблана - Крањ :(
Расположение : Кул
Поени : 29240
Registration date : 2008-08-15

Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty05.12.09 11:57

Значи, овде станува збор за грубост од заебанција, не грубост како насилство и тепање дома. Smile Ние двајца сме прилично груби и иако сум и јас таква, тоа ми смета некогаш и сакам да го смениме. Конкретно пример, пред некој ден лежевме, се смеевме, се заебававме и јас му удрив чврга, тој ми врати, јас го штипнав, тој ми врати ама ме штипна многу силно и мене ме здоболе многу и се налутив и се свртев на другата страна на креветот. Тој почна да ме чепкат, да ме голицкат и јас замавнав со раката и несакајќи го удрив по окото. И на тоа рефлексно тој ми залепи шамар hihi ама убаво ме залепи, звезди броев. И така од играчка плачка направивме... А многу примери вакви имаме ние двајца hihi hihi hihi

Значи колку вие се штипите, „тепате“ и слично? Дали тоа со тек на време се менуват, да речиме кога деца ќе се родат, па сте уствари фамилија вистинска, можда тогаш се менуват нешто?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.igranazborovi.blogspot.com/
nina 85
Прваче
Прваче
nina 85


Female
Број на мислења : 137
Age : 38
Локација : tuka nekade
Расположение : dosadno mi e
Поени : 27946
Registration date : 2009-01-24

Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty05.12.09 12:03

Nie so mazotmi znajme i sred nok na spijajne da se ispotepame,oti znaj da mi go trgni i mojot jorgan ili pernica i ostanuvam bez nisto,inace preku den nasekoeto mozes da ne vidis taka se brkame niz cel stan ,znaci toj nmava ama ne silno ama jas koga ke pocnam znam da si udram kolku so ne treba Колку сте груби меѓу себе? 635908
Вратете се на почетокот Go down
soledad
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 1063
Age : 35
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 28001
Registration date : 2009-04-08

Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty05.12.09 12:48

nie na momenti menuvame raspolozenie...posto sme sami vamu i ni e dosadno ponekogas i ce mu recam aj da se zatepame malku da se razdvizime Колку сте груби меѓу себе? 69779 ..jas pocnuvam da go skokotkam i stipam i toj se nervira me stipi ama posilno posle se brkame jas odam v kupatilo i se zaklucuvam duri da podzaboravi....izleguvam i se odnesuvam kako nisto da ne bilo i toj odma ripa i me legnuva na kreveti pocnuva da me stipi i vika gledas kako boli gledas i posle ce se podnalutam ce prestanime da odmorime malce i se razbira na setanje na cist vozduh Колку сте груби меѓу себе? 133239
Вратете се на почетокот Go down
vasidora
Полуматурант
Полуматурант
vasidora


Female
Број на мислења : 672
Age : 40
Локација : sk
Расположение : vo neizvesnost:)
Поени : 27289
Registration date : 2009-09-17

Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty05.12.09 21:30

EEEE, i nie do pred 7-8 godini taka si se stipevme, golickavme do solzi i zakacavme mnogu pocesto otkolku sega posle 11 godini zaedno. Sega sme vo nekoja ponezna faza, nekako vekje ne se zakacame tolku. A bas se interesni tie momenti...
Вратете се на почетокот Go down
Girl*****
Прваче
Прваче
Girl*****


Female
Број на мислења : 247
Age : 38
Локација : skopje
Расположение : не многу добро
Поени : 28719
Registration date : 2008-09-05

Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty09.12.09 22:51

Не се тепаме се бориме низ кревет или на под и се вртиме како луди ама мавање и такви работи нема поентата е кој да му ги фати рацете на другиот и нозете за да не мрда штипење и слично не се случува . Обично губам освен когаќе се заврти на стомак итогаш му седнувам на грбот и нема каде Колку сте груби меѓу себе? 69779
Вратете се на почетокот Go down
bubamara***
Прваче
Прваче
bubamara***


Female
Број на мислења : 370
Age : 42
Локација : Skopje
Поени : 27582
Registration date : 2009-05-26

Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty12.12.09 11:40

Ne se tepame, ponekogas jas go bockam so prstot i go nerviram i togas dobivam od nego takvo skokotkanje do pomocuvanje hihi
Вратете се на почетокот Go down
Ale83
Почетник
Почетник
Ale83


Female
Број на мислења : 79
Age : 40
Локација : sk
Поени : 27731
Registration date : 2009-03-16

Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty12.12.09 22:35

porano da, mnogu cesto znaevme da se zakacame i stipeme i zezame,ali od koga se rodi nasata mala princeza se zaboravile na toa a kolu ubavo i zabavno e..................................... hahahaha
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Колку сте груби меѓу себе? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Колку сте груби меѓу себе?   Колку сте груби меѓу себе? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Колку сте груби меѓу себе?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: