Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?

Go down 
+30
Maja
Mama Ane
xxx
EckaGj
Betka
soledad
nata
danielaval
Biljana
moja mama
delfin76
emi-nina
Nebo
Mimi Petreska
sonjamfk
DijanaP
Lemate
Sandra_Anja
Nine
saligrem
jasmina,mina
stefimama
beti.liz
Annabel
mamaAnita
makresanska
marina****
D-r Lidija Pazdrijan
Barbie
Aleksandra_Acka
34 posters
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Aleksandra_Acka
Почетник
Почетник
Aleksandra_Acka


Female
Број на мислења : 74
Age : 34
Локација : kocani (makedonija)
Расположение : dobro
Поени : 26468
Registration date : 2009-11-25

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 2:15

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?Што ве направило среќни,мал детал,подарок,и сл?
Вратете се на почетокот Go down
Barbie
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 567
Локација : Skopje
Поени : 27467
Registration date : 2009-06-12

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 3:20

Najubaviot moment vo mojot zivot e raganjeto na moite vnuci.Posebno 14 fevruari 2006 koga se rodi mojot prv vnuk.Poubav podarok za toj praznik nemozev da dobijam.
Вратете се на почетокот Go down
D-r Lidija Pazdrijan
ВИП личност
ВИП личност
D-r Lidija Pazdrijan


Female
Број на мислења : 3132
Age : 52
Локација : i ovde i onde
Расположение : super:)
Поени : 30354
Registration date : 2009-03-04

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 3:50

Ragjanjeto na mojot sin flower
Вратете се на почетокот Go down
marina****
Прваче
Прваче
marina****


Female
Број на мислења : 304
Age : 35
Локација : Germanija
Поени : 27615
Registration date : 2009-04-27

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 8:06

najubaviot moment e koga si go rodiv moeto prekrasno angelce,moeto since....od toa nema poubavo... Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 683517
Вратете се на почетокот Go down
makresanska
Матурант
Матурант
makresanska


Female
Број на мислења : 1825
Age : 44
Локација : Skopje
Расположение : sega za sega umorno
Поени : 29085
Registration date : 2009-02-05

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 8:06

raganjeto na mojata vnuka i stapuvanjeto vo brak so mm.
Вратете се на почетокот Go down
mamaAnita
Прваче
Прваче
avatar


Female
Број на мислења : 189
Age : 46
Локација : Скопје
Расположение : одлично
Поени : 26902
Registration date : 2009-09-17

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 8:10

Малку звучи како клише, но раѓањето на моите ќерки. Особено кога се роди првата, мислам дека животот претходно изгуби смисла
Вратете се на почетокот Go down
Annabel
Прваче
Прваче
Annabel


Female
Број на мислења : 378
Age : 46
Локација : Skopje
Расположение : Super esenko
Поени : 27009
Registration date : 2009-09-27

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 8:25

Најубав момент ми бил кога мм ми предложи да живееме заедно ( и се начукавме во Боними од радост, па не можевме да станеме и се струполивме пред Боними Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 69779 ), кога разбрав дека сум бремена и нормално кога се роди Ива
Вратете се на почетокот Go down
beti.liz
Полуматурант
Полуматурант
beti.liz


Female
Број на мислења : 842
Age : 49
Локација : Skopje
Расположение : se trudam da e ok
Поени : 27851
Registration date : 2009-05-20

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 8:30

ragjanjeto na moite deca
Вратете се на почетокот Go down
stefimama
Почетник
Почетник
stefimama


Female
Број на мислења : 58
Age : 45
Локација : tamsi vamsi
Расположение : o.k.
Поени : 26589
Registration date : 2009-10-27

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 9:40

Najubav mi bese mojot 30 rodenden bidejki na toj den doznav deka sum bremena, najvazen i najubav moment mi bese ragjanjeto na sin mi,a moment za koj nema zborovi e koga go zemav vo pregratka(na nasata prva sredba).
Вратете се на почетокот Go down
jasmina,mina
Бруцош
Бруцош
avatar


Female
Број на мислења : 2244
Age : 45
Локација : skopje
Расположение : kako vremeto :-))
Поени : 30094
Registration date : 2008-07-29

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 10:00

раѓањето на моите дечиња Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428
Вратете се на почетокот Go down
saligrem
Полуматурант
Полуматурант
saligrem


Female
Број на мислења : 715
Age : 46
Локација : Skopje
Поени : 26999
Registration date : 2009-10-30

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 10:13

zapoznavanjeto so mm
Вратете се на почетокот Go down
Nine
Прваче
Прваче
Nine


Female
Број на мислења : 253
Age : 38
Локација : Ohrid
Расположение : Imame dve zapcina a drugi dve ni rastat :-)
Поени : 28166
Registration date : 2009-01-07

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 10:23

Најважен најубав најсреќен и момент за кој се нема зборови да се опише е раѓањето на моето синче Моментот кога тоа излегува од мене и веднаш го ставаат на моето меше јас целата во солзи од среќа радост тоа е нашата прва средба нашата прва гушка топлината која ја чуствуваме и јас од него и тој од мене е нешто феноменално ммммммммммммм flower тоа е чуство што не се доживува секој ден Тоа не се забораава Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428
Вратете се на почетокот Go down
Sandra_Anja
Бруцош
Бруцош
Sandra_Anja


Female
Број на мислења : 2057
Age : 42
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 29842
Registration date : 2008-07-14

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 10:30

Najvazni i najubavi momenti mi se koga se zapoznavme so mm, koga se rodi nasata Anja i sekojdnevno koga ja gledame kako raste vo super devojka:)
Iako, ubavi momenti spodeluvam i so drugi bliski i dragi lugje.
Вратете се на почетокот Go down
Lemate
Прваче
Прваче
Lemate


Female
Број на мислења : 136
Age : 44
Локација : Sweden
Поени : 26642
Registration date : 2009-10-21

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 10:57

Nine напиша:
Најважен најубав најсреќен и момент за кој се нема зборови да се опише е раѓањето на моето синче Моментот кога тоа излегува од мене и веднаш го ставаат на моето меше јас целата во солзи од среќа радост тоа е нашата прва средба нашата прва гушка топлината која ја чуствуваме и јас од него и тој од мене е нешто феноменално ммммммммммммм Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Icon_flower тоа е чуство што не се доживува секој ден Тоа не се забораава Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428


Potpis, istiot osekaj mi se povtori so vtoroto koga mi se rodi kerka Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Icon_flower
Вратете се на почетокот Go down
DijanaP
Бруцош
Бруцош
DijanaP


Female
Број на мислења : 2515
Age : 33
Локација : Skopje.............na stolce :)
Расположение : zaljubena
Поени : 27621
Registration date : 2009-08-23

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 11:27

najubavi momenti mi se postignatite uspesi vo sportot i momentite pominati so decko mi, a najvaznite doprva sledat..............
Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Бруцош
Бруцош
sonjamfk


Female
Број на мислења : 2640
Age : 59
Локација : skopje
Поени : 29538
Registration date : 2008-07-28

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 12:08

Lemate напиша:
Nine напиша:
Најважен најубав најсреќен и момент за кој се нема зборови да се опише е раѓањето на моето синче Моментот кога тоа излегува од мене и веднаш го ставаат на моето меше јас целата во солзи од среќа радост тоа е нашата прва средба нашата прва гушка топлината која ја чуствуваме и јас од него и тој од мене е нешто феноменално ммммммммммммм Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Icon_flower тоа е чуство што не се доживува секој ден Тоа не се забораава Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428 Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428


Potpis, istiot osekaj mi se povtori so vtoroto koga mi se rodi kerka Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Icon_flower


raganjeto na moeto since.neopisivo.
Вратете се на почетокот Go down
Mimi Petreska
Полуматурант
Полуматурант
Mimi Petreska


Female
Број на мислења : 591
Age : 37
Локација : Skopje
Расположение : Ja cekame Klara sekoj moment da ne poseti! :))
Поени : 28012
Registration date : 2009-04-14

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 12:43

Nekolku etapi od mojot zivot mozam da kazam deka bile dosta vazni za mene, sekoja na svoj nacin....
- denot koga se zapoznavme so mm
- denot koga me zaprosi
- veridbata i svadbata!
- sekoj moment pominat so nego, bez razlika dali bilo doma pred tv ili nekade na vecera
- denot koga doznavme deka ocekuvame bebce
- i sledno ke e denot koga prv pat ke ja vidime kerkickata! Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? 790428
Вратете се на почетокот Go down
Nebo
Прваче
Прваче
Nebo


Female
Број на мислења : 170
Age : 42
Локација : sekade po malku
Расположение : Ludoo
Поени : 27065
Registration date : 2009-08-07

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 12:44

Definitivno raganjeto na sin mi. Probav da se setam i na drugi "najubavi" momenti, se razbira deka gi ima, ama nisto ne moze da se sporedi so raganjeto i prviot dopir....Ne postojat zborovi so koi moze da se opise, ako se napravi obid-ke se namali znacenjeto. I pokraj makite (iako moze da se kaze deka imav relativno lesen poragaj), bi sakala da se vrati vremeto i pak da go doziveam istoto....
Вратете се на почетокот Go down
emi-nina
Почетник
Почетник
emi-nina


Female
Број на мислења : 17
Age : 43
Локација : skopje
Расположение : super
Поени : 26581
Registration date : 2009-10-20

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 13:49

Najsrekna me pravi mojata kerkicka,vo nea ja gledam smislata na zivotot, smislata na postoenjeto, svetlinata, srekata...
Вратете се на почетокот Go down
delfin76
Бруцош
Бруцош
delfin76


Female
Број на мислења : 2145
Age : 47
Локација : skopje
Расположение : nevoobicaeno za mene
Поени : 29030
Registration date : 2009-02-13

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 13:53

najvazen i najsreken den t.e. moment vo mojot zivot bese momentot koga go rodiv sin mi , koga mi go dadoa za prv pat vo race
ne se opisuva
Вратете се на почетокот Go down
moja mama
Полуматурант
Полуматурант
moja mama


Female
Број на мислења : 642
Age : 45
Локација : bitola
Расположение : veselo
Поени : 27463
Registration date : 2009-06-03

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 14:14

raganjeto na moite princezi i prvite guskanja koa prv pat gi drzev vo moite race
Вратете се на почетокот Go down
Biljana
Полуматурант
Полуматурант
Biljana


Female
Број на мислења : 1100
Age : 44
Локација : domce
Расположение : srekno
Поени : 28158
Registration date : 2009-05-04

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 14:21

Raganjeto na moite dve kerkicki koi se mi se sto imam na ovoj svet.

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Вратете се на почетокот Go down
danielaval
Прваче
Прваче
danielaval


Female
Број на мислења : 369
Age : 40
Локација : скаде по малку
Расположение : кога како
Поени : 28354
Registration date : 2008-11-21

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 14:27

рагањето на моите ќерќи првата средба,допир ,прегратка и поглед нема ништо поубаво на свет Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Icon_flower
Вратете се на почетокот Go down
nata
Полуматурант
Полуматурант
nata


Female
Број на мислења : 517
Age : 51
Локација : makedonija
Поени : 27770
Registration date : 2009-05-15

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 14:33

Раѓањето на моето злато,мојот ангел
Вратете се на почетокот Go down
soledad
Полуматурант
Полуматурант
avatar


Female
Број на мислења : 1063
Age : 35
Локација : DOMA
Расположение : vozbudeno i nestrplivo
Поени : 28001
Registration date : 2009-04-08

Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty26.11.09 14:39

najubaviot moment vo zivotot mi se sluci vcera koga go vidov moeto bebence kako si igra vo stomakot.srcka e Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Icon_flower
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?   Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој е најважниот и најубавиот момент во вашиот живот?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Родители-
Отиди до: