Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Најубавите моменти со нашите најмили

Go down 
+6
nata
sonjamfk
Sandra_Anja
mamalina
baby24
macush
10 posters
АвторПорака
macush
Полуматурант
Полуматурант
macush


Female
Број на мислења : 978
Age : 45
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 28688
Registration date : 2008-10-06

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty05.11.09 18:31

Eve edna mislam ubava tema.Da si gi spodelime nasite najubavi momenti
Osven raganjeto na moite soncinja, isto taka najubavi momenti vo
zivotot na koi so milost se sekavam mi se prvite nivni
nasmevki,niknuvanjeto na prvite zapcinja, prvite cekorcnja,prvite
zborcinja,prviot niven baknez,tie se momenti koi cel zivot ke gi pamtam
i koi mi se posebno dragi.Isto taka bi go pisala i momentot koga Luka pred nekoloku dena me gusna silno i prv pat mi rece "moa mamo",se custvuvav mnogu ubavo i ispolneto.
Вратете се на почетокот Go down
baby24
Матурант
Матурант
baby24


Female
Број на мислења : 1682
Age : 40
Локација : na rabota pa domce i obratno
Расположение : odlicno
Поени : 29153
Registration date : 2008-07-29

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty05.11.09 19:08

macush напиша:

Osven raganjeto na moite soncinja, isto taka najubavi momenti vo
zivotot na koi so milost se sekavam mi se prvite nivni
nasmevki,niknuvanjeto na prvite zapcinja, prvite cekorcnja,prvite
zborcinja,prviot niven baknez,tie se momenti koi cel zivot ke gi pamtam
i koi mi se posebno dragi..
Osven ova so go navede macush ke go dodadam i momentot koga Lea prv pat kaza mama bev presrekna bidejki do togas site gi nabrojuvase samo mama ne kazuvase,togas dusata mi se napolni od sreka,takvo ispolneto custvo na radost imav prviot pat koga ja vidov na denot na raganje nesto neopislivo za mene Најубавите моменти со нашите најмили 790428
Вратете се на почетокот Go down
mamalina
Полуматурант
Полуматурант
mamalina


Female
Број на мислења : 728
Age : 43
Локација : macedonija
Расположение : poletno
Поени : 28876
Registration date : 2008-08-22

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty05.11.09 19:59

Sekoj moment pominat so moite deca mi e poseben i ubav,sekako osven ovie sto gi navedovte,raganjeto ,prvata nasmevka,prvoto zapce,prvite cekorcinja,na sekoe kazano mamo te sakam se topam od sreka.Koga sum umorna i me boli glava ke dojdat ke me baknat i ke me prasaat "mamo sega ti pomina?"Prviot ucilisen den na sin mi,sekoja zvezdicka sto ke ja donese doma.Denot koga si dojdov od bolnica so maloto,a mm i golemoto ne precekaa i mnogu,mnogu drugi momenti.
Вратете се на почетокот Go down
Sandra_Anja
Бруцош
Бруцош
Sandra_Anja


Female
Број на мислења : 2057
Age : 42
Локација : Скопје
Расположение : насмеана
Поени : 29902
Registration date : 2008-07-14

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty06.11.09 11:00

Sekojdnevno imam preubavi momenti so Anjicka, kako raste se poubavi i povozbudlivi. Najgolemo zadovolstvo mi pravi koga ke me gusne taka silno, cvrsto i me baknuva. Postojano bara nase vnimanie i go dobiva i po nea se poznava kolku e ispolneto i srekno dete. Sepak, ne moze da se opise so zborovi...toa se cuvstvuva.
Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Бруцош
Бруцош
sonjamfk


Female
Број на мислења : 2640
Age : 59
Локација : skopje
Поени : 29598
Registration date : 2008-07-28

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty06.11.09 12:21

macush напиша:
Eve edna mislam ubava tema.Da si gi spodelime nasite najubavi momenti
Osven raganjeto na moite soncinja, isto taka najubavi momenti vo
zivotot na koi so milost se sekavam mi se prvite nivni
nasmevki,niknuvanjeto na prvite zapcinja, prvite cekorcnja,prvite
zborcinja,prviot niven baknez,tie se momenti koi cel zivot ke gi pamtam
i koi mi se posebno dragi.Isto taka bi go pisala i momentot koga Luka pred nekoloku dena me gusna silno i prv pat mi rece "moa mamo",se custvuvav mnogu ubavo i ispolneto.

najubavite momenti. sekoj den ima ubavi momenti, ne mozam da odvojam koje e poubav. eve posledno za rodendenot mi rece ,mamo mnogu ubava torta si mi napravila mi se dopaga, srceto i dusata mi se ispolnija i so radost i so solzi, slagot bese sto me gusna i mi rece, mamo mnogu si ubava.
Вратете се на почетокот Go down
nata
Полуматурант
Полуматурант
nata


Female
Број на мислења : 517
Age : 51
Локација : makedonija
Поени : 27830
Registration date : 2009-05-15

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty06.11.09 12:27

последна најубава работа е кога ми рече мојата мамичка, а дотогаш ме викаше мама сега сум мамичка.
Вратете се на почетокот Go down
Dragana
Полуматурант
Полуматурант
Dragana


Female
Број на мислења : 855
Age : 37
Локација : domce
Расположение : HAPPY
Поени : 29383
Registration date : 2008-07-22

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty06.11.09 15:03

kako sto kaza nekoj pogore sekojdnevno nikola me posipuva so mnogu baknezi i guski(takov si e od mal saka da se ali).ili koga ke se vratam od nekade i toj tolku silno ke me gusne sto 10 min ne me pusta.Srcinja se mali postojano so nesto ne raduvaat.
Вратете се на почетокот Go down
Kinky
Апсолвент
Апсолвент
Kinky


Female
Број на мислења : 3810
Age : 48
Локација : во земјата на чудата
Поени : 29909
Registration date : 2008-08-26

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty06.11.09 15:26

Во облаци сум кога ќе ми рече: мами, те сакам! И ќе ме гушне со топлите рачиња а јас се топам, помалечка сум од врапче во неговата прегратка Најубавите моменти со нашите најмили 610361 Најубавите моменти со нашите најмили 610361 Најубавите моменти со нашите најмили 610361
Вратете се на почетокот Go down
Viki J.N.
Прваче
Прваче
avatar


Female
Број на мислења : 138
Age : 43
Локација : KOCANI
Расположение : sekogash vesela
Поени : 27037
Registration date : 2009-08-25

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty06.11.09 15:28

sekoj pominat mig so moite deca mi e najubav posebno koga se smeat koga se guskame
Вратете се на почетокот Go down
sonjamfk
Бруцош
Бруцош
sonjamfk


Female
Број на мислења : 2640
Age : 59
Локација : skopje
Поени : 29598
Registration date : 2008-07-28

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty06.11.09 15:29

Kinky напиша:
Во облаци сум кога ќе ми рече: мами, те сакам! И ќе ме гушне со топлите рачиња а јас се топам, помалечка сум од врапче во неговата прегратка Најубавите моменти со нашите најмили 610361 Најубавите моменти со нашите најмили 610361 Најубавите моменти со нашите најмили 610361


tokmu taka e kinky, i jas se topam kako tebe.
Вратете се на почетокот Go down
zora
Почетник
Почетник
avatar


Female
Број на мислења : 31
Age : 47
Локација : skopje
Поени : 26449
Registration date : 2009-11-30

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty09.12.09 22:31

go sonuvam denot koga za prv pat ke si go guskam baknam i mu se raduvam iako veke e na 2 mesec jas seuste si go nemam galeno moeto sonce...
Вратете се на почетокот Go down
macush
Полуматурант
Полуматурант
macush


Female
Број на мислења : 978
Age : 45
Локација : skopje
Расположение : :(((
Поени : 28688
Registration date : 2008-10-06

Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty09.12.09 23:15

Denes koga se galevme so Luka mu vikam "aj bacni ja mama" (porano koga ke mu recev taka toj si go vrtese obravceto za jas da go bacam) i toj mi ide me bacuva i pocna da pleska so racinjata i vika "bavoooo",a be me stopi dusice.Konecno go dobiv prviot baknez od moeto najmalo sonce. A preska mi ide lut i me udira i jas mu vikam "neee mamicko,mama se gali ne se tepa" i toj me gusna i so ednoto race pocna da me gali i vika "ooo mamo,uka gai" (ooo mamo Luka te gali).Epten prekrasen den Smile))
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Најубавите моменти со нашите најмили Empty
ПишувањеПредмет: Re: Најубавите моменти со нашите најмили   Најубавите моменти со нашите најмили Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубавите моменти со нашите најмили
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Деца-
Отиди до: