Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Гадење при јаки мириси

Go down 
3 posters
АвторПорака
tanjam1985
Почетник
Почетник
avatar


Female
Број на мислења : 10
Age : 38
Локација : skopje
Поени : 27273
Registration date : 2009-06-16

Гадење при јаки мириси Empty
ПишувањеПредмет: Гадење при јаки мириси   Гадење при јаки мириси Empty29.06.09 20:00

dali i kaj vasite deca se slucuva istoto:
koga pravite jadenje, ili koga se setate po ulica i se siri rea od bilo sto, ili pak koga kaka, se slucuva moeto dete da ima nagoni na povrakanje ?
spodelete go vaseto iskustvo so mene vo vrska so ovaa tema :



BLAGODARAM
Вратете се на почетокот Go down
Goca
Полуматурант
Полуматурант
Goca


Female
Број на мислења : 1126
Age : 44
Локација : Makedonija
Расположение : fine
Поени : 30374
Registration date : 2007-11-16

Гадење при јаки мириси Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гадење при јаки мириси   Гадење при јаки мириси Empty29.06.09 21:53

Јана е таква,по осетлива на јаки миризби,нон стоп се гади од нешто,еднаш се најдов на „срам„ ја крена една моја роднина,постара и ја бакнува во лице и зборува поблиску кон лиценцето од Јана.....е арно ама Јанче почна да има нагона за повраѓање,па почна да ме прашува што мириса вака...а тоа беше здивот на женичката :shame: :shame: ...Нон стоп прашува „што милиса вака,што милиса вака....„ со рачето ставено на носе и усте....веќе се навикнав и сметам дека не е некој проблем па не ни имам спомнато на нашата докторка.....само е поосетлива на миризби.
Вратете се на почетокот Go down
sunset
Полуматурант
Полуматурант
sunset


Female
Број на мислења : 556
Age : 46
Локација : mkd
Поени : 28656
Registration date : 2008-10-29

Гадење при јаки мириси Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гадење при јаки мириси   Гадење при јаки мириси Empty30.06.09 7:58

Isto e i kaj nas,dobiva nagon za povrakanje od mirisi,ako vidi nesto gadno,mi se ima sluceno i od ludje nekoi kako sto napisa Goca,ako go bakne nekoj vo obraz odma se brise Smile i slicno.Mene ova ne mi e cudno posto ova go ima nasledeno od mene,ista sum i jas,ne mozam da podnesuvam ludje sto mirisaat na pot ili zdivot im mirisa,zatoa ne sakam mnogu blisku da mi se priblizi nekoj koga zboruvame,ne sakam selo i mirisi na kravi,svinji i sl.Ne mozam da vi kazam kolku intenzivno ova bese vo bremenosta koga mi rabotese setiloto za miris nenormalno Smile.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Гадење при јаки мириси Empty
ПишувањеПредмет: Re: Гадење при јаки мириси   Гадење при јаки мириси Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Гадење при јаки мириси
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Деца-
Отиди до: