Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Мај 2024
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

 

 Aнимирање на учениците

Go down 
2 posters
АвторПорака
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Aнимирање на учениците Empty
ПишувањеПредмет: Aнимирање на учениците   Aнимирање на учениците Empty03.02.09 13:12

Ме интересира искуството што правите со малите ученичиња после часовите па се до периодот на легнување? Дали сами си наоѓаат некоја занимација или се си правите заедно. Мене ми се случува на неколку пати Марија да ми каже дека и е досадно, ме тера да идеме некаде на гости и сл. Ние излегуваме секој ден шетаме, ама вака кога е ладно не е тоа којзнае колку време. Еве од денес решивме да се запишеме на ракомет. Има периоди кога ја фаќаат ццкаици Smile и незнае што со себе. Избегнувам да дреме тоа време на компјутер или пред телевизор. Значи ваше мислење
Вратете се на почетокот Go down
Lana
ВИП личност
ВИП личност
Lana


Female
Број на мислења : 1042
Age : 48
Локација : Belgrade
Поени : 29828
Registration date : 2008-03-01

Aнимирање на учениците Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнимирање на учениците   Aнимирање на учениците Empty03.02.09 13:16

Lana seuste ne odi na uciliste ama zatoa redovno i e dosadno i stalno nema sta da radi ...Smile

Togas pocnuvame ili zaedno da spemame nesto ,mesime ,pereme sadovi ,cistime ili pak gi banjame barbikite pa gi susime ,pa se cudime kooolku im porasnale kosite od banjanjeto i veke vleguva vo stos i ok e so se odnesuva za doma ... Inaku odi na Angliski i odese na gimnastika no imavme problem tamu pa se otpisavme ni ostana samo angliskiot ...

Koga ke i dojde taka probaj animiraj ja ,pr nauci ja da sie ,da napravi nesto sama ,da spremi nesto za sebe ..
Вратете се на почетокот Go down
Mama Ane
Форумски газда
Форумски газда
Mama Ane


Female
Број на мислења : 5798
Age : 48
Локација : skopje
Расположение : во неизвесност
Поени : 30716
Registration date : 2008-11-06

Aнимирање на учениците Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнимирање на учениците   Aнимирање на учениците Empty03.02.09 13:20

Имавме и такви моменти Лана, ама некако многу брзо се презаситува од се. И шиевме и правевме ланчиња од монистри и сите кукли ги ишишавме, ни поминаа тие фази Smile. Да и речам нешто да чита ќе ме убие Smile ионака е цел ден во школо со книгите. Кога е пролет е подруго, тогаш е надвор со децава и немаме гајле дури се караме за дома идење. Критични ни се овие зимиве, посебно пред крај. Ќе видиме денес на ракомет како ќе биде Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Aнимирање на учениците Empty
ПишувањеПредмет: Re: Aнимирање на учениците   Aнимирање на учениците Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Aнимирање на учениците
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Семејство :: Деца-
Отиди до: