Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.
Како гостин форумот можете само да го читате. За да учествувате во дискусиите морате да се зачлените.
Доколку веќе сте член, логирајте се.


Првиот македонски семееен форум
 
HomeHome  Регистрирајте сеРегистрирајте се  Влез  
Portal
Родители и деца
Влез
Член:
Лозинка:
Логирај ме автоматски на секоја моја посета: 
:: Си ја заворавив лозинката!
Декември 2023
ПонВтоСреЧетПетСабНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Барај
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

ПОРТАЛ
http://roditeliideca.com.mk/
Видете ги мислењата без одговор
 

Вовед

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Правилник

Правила за добро однесување на форумот. Само колку да ве потсетиме.
11
Родители и деца 7-54Правилник на фор...
20.12.20 23:13
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Известувања од уредувачкиот тим

Соопштување на сите новости и промени во врска со работата на форумот. Известувања дадени од администраторот и модераторите.
Модератор: Moderatori
15700
Родители и деца Divers_39Како да пишувате...
16.01.21 22:27
Orhideja Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Прашања и предлози до уредувачкиот тим

Овде можете да поставувате прашања и да давате предлози за работата и изгледот на форумот
Модератор: Moderatori
211762
Родители и деца 1122-98Лични пораки
13.12.09 17:02
Arnaudova Milena Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
 

Семејство

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Бременост и планирање семејство

Забременување, неплодност, бременост....
Модератор: Moderatori
33431315
Родители и деца 7-54Контрацепција за...
15.03.22 13:11
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Бебиња

Од раѓање до школо, сè за вашите најмали...
Модератор: Moderatori
16117702
Родители и деца 7-54Проодување кај д...
04.07.23 23:19
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Деца

Од раѓање до школо, сè за вашите најмали
Модератор: Moderatori
Деца со посебни потреби
26314477
Родители и деца 7-54Онлајн настава...
20.12.20 23:12
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Родители

Свадбениот ден, брак, животот заедно...
Модератор: Moderatori
14213408
Родители и деца 1531hh10Несредени фамили...
19.12.09 9:30
Lence Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Здравје

Здравствени проблеми, промени, состојби
Модератор: Moderatori
Стручни совети, Здравје на возрасни, Здравје на деца
27617818
Родители и деца 7-54Koвид вакцини
20.12.20 23:11
Big Sister Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
 

Љубов и секс

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Никој да не знае!

Вашата интима и приватност. Форумот е заштитен. Дозвола за пристап можете да побарате кај администраторот со направени 450 постови, а се одобрува според посебно утврдени правила. (види „Известувања од уредувачкиот тим„)
Модератор: Moderatori
Мојот дневник
223883
Родители и деца 178-48Испразни ја душа...
19.12.09 18:26
Lili Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Спална соба

Во овој форум можете да зборувате за вашите дилеми, околу оние - поинтимни теми...
Модератор: Moderatori
401721
Родители и деца 2775-28Темница или свеќ...
18.12.09 23:48
EckaGj Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Сингл

Во потрага по сродна душа
Модератор: Moderatori
3168
Родители и деца 2087-55Најдобра возраст...
14.12.09 9:13
Tifani Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
 

Мојот дом

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Гастрономија

Омилени рецепти, идеи, совети и тајни од вашата кујна
Модератор: Moderatori
1115839
Родители и деца Dessin_anime_6БАРАМ Рецепта!...
18.12.09 19:59
monabombona Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Сè за дома

Идеи и совет за уредување, направи и поправи сам, одржување...
Модератор: Moderatori
905216
Родители и деца 7-54Чистење на домот...
15.03.22 13:07
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Флора и фауна

Растителен и животински свет, миленичиња
Модератор: Moderatori
22846
Родители и деца Divers_39Орхидеи
10.01.21 19:04
Orhideja Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хоби

Што е она кое ве исполнува и релаксира во слободното време?
Модератор: Moderatori
21950
Родители и деца 2087-55Салфети
16.12.09 12:16
Tifani Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Разно

Модератор: Moderatori
12362
Родители и деца 465-40СМС пораки
17.12.09 16:14
ZeleniCka Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
 

Живот

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Кариера

Работа, барање работа, финансии
Модератор: Moderatori
19834
Родители и деца 1122-98Како да напишете...
18.12.09 17:07
Arnaudova Milena Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мода и убавина

Кои се тајните на вашата убавина? Како се негувате? Козметички третмани и услуги кои ги користите..
Модератор: Moderatori
1107755
Родители и деца 4164-31Боди
19.12.09 3:28
Aleksandra_Acka Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Патуваме - сонуваме!

Репортажи од најубавите патувања
Модератор: Moderatori
19264
Родители и деца 8878810Убавините на Мак...
06.11.09 12:48
delfinka Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Психологија

Емоции, размислувања, мотивации, човечки меѓу односи и нивните потенцијали...
Модератор: Moderatori
191090
Родители и деца Music_f_38Во што веруваме?...
12.12.09 8:33
marika m Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Општи теми

Место за опуштени теми од секојдневниот живот
Модератор: Moderatori
615219
Родители и деца 4164-31Вашата неостваре...
19.12.09 1:52
Aleksandra_Acka Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Сакам книги

За љубителите на убавиот пишан збор
Модератор: Moderatori
10734
Родители и деца 7-54Препорачај книга...
24.02.21 11:50
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Политика

Актуелни политички настани кај нас и во светот
Модератор: Moderatori
11
Родители и деца 7-54Спорот со Бугари...
20.12.20 23:20
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хуманоста на дело

Да им помогнеме на сите кои имаат потреба од помош. Од срце од сите членови на форумот „Родители и деца„ за сите родители и деца!
Модератор: Moderatori
26995
Родители и деца 7-54Да му помогнеме ...
08.01.21 17:00
Big Sister Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
 

Опуштено

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Форумско кафанче

Опуштена дружба, кафе муабети, чит-чат....
Модератор: Moderatori
9816617
Родители и деца Divers_39Како дознавте за...
10.01.21 19:01
Orhideja Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Желби, честитки, објави

Родендени, новороденчиња, слави, имендени...
Модератор: Moderatori
1885098
Родители и деца 2086-54Mimi Petreska
18.12.09 22:08
Mimi Petreska Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Песнарка

За сите што го сакаат пишаниот збор. Поделете ги со нас вашите лични стихови, омилени цитати од романи или поеми...Убави мисли
Модератор: Moderatori
11687
Родители и деца 2377-10Афоризми
15.12.09 15:17
Gordana Natovska Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Астрологија и парапсихологија

Хороскоп, тарот, нумерологија, симболизам, мистериозни појави
Модератор: Moderatori
13816
Родители и деца 344-32Сонови
16.12.09 23:09
majuvce Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Спорт

Омилени спортови и се што ве интересира за нив
Модератор: Moderatori
9415
Родители и деца 2377-10Одбојка
10.12.09 12:44
Gordana Natovska Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Смешната страна на светот

Вицови, зезалици, тестови, игрици..
Форумски игри, Вицови,зезалици и бисери, Тестови
12411596
avatarДали сте спремни...
18.12.09 16:24
eva79 Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Огласна табла

Форумски пазар :) - место за вашите мали огласи
Модератор: Moderatori
Ракотворци
541
Родители и деца Nov10Плетулка - детск...
20.02.22 20:26
Плетулка Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
 

Забава

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Филм и театар

За љубителите на седмата уметност и театарот
Модератор: Moderatori
231413
Родители и деца 7-54Оскар 2022 -
28.03.22 12:40
Big Sister Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Музика

Забавна, поп, рок, електро....а може и народно
Модератор: Moderatori
251874
Родители и деца 1807jПрвиот албум кој...
18.12.09 21:15
hormonce Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Славни личностиМодератор: Moderatori
91011
Родители и деца 513-10Најубав познат п...
18.12.09 16:21
winnie the pooh Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
 

Споменар

 
ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Споменар

Теми кои не сакаме да ги заборавиме
Модератор: Moderatori
28038935
Родители и деца 3558-18МРТВ - решение з...
18.12.09 23:24
Annabel Видете го последното мислење
Родители и деца Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 239561 мислења
Постојат b>1878 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е stamenov.pena@gmx.de
Севкупно има 22 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 22 Гости
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 197 во 09.12.09 15:21

Регистрирани членови: Никој
Users having a birthday today : Majichka (37), Slavica Stojanova (45)
Users with a birthday within the next 3 days: BiljanaKK (48), Dragana Stefanoska (41), elena.nikoloska (42), gorde (40), kety (34), kuklata_drdorka (37), Magdalena92 (31)
Legend : [ Administrator ][ Најактивен член на месецот ][ Pocesen clen ][ Член на месецот ][ Super moderatori ][ Moderatori ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен